Cestokino

Kambodža

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je v piatok od 07:00 - 19:00 h 2 € / 1 hodina a v sobotu zdarma.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Juraj Kordík

Vyštudovaný novinár, ktorý dlhodobo žil v niekoľkých krajinách sveta. Nevydrží dlho na jednom mieste, rád sa túla, fotí a točí videá z krajín, ktoré vám neskôr ukáže také, aké naozaj sú. Filmy z miest, kde sa natáčali a po ktorých sa s ním motáte, si s vami ako dokumentarista i rád pozrie. Rád spoznáva nové kultúry, obľubuje vietnamské a čínske tetušky z ázijského vidieku, vodné byvoly, pražený hmyz a presvedčí vás, aby ste vyskúšali i to, na čo by ste predtým ani nepomysleli a improvizovanými zastávkami vás vezme na miesta, ktoré v popise výletu ani nenájdete.

 
Kambodža - Juraj Kordík - Cestokino

Kambodža

Krajina, o ktorej sa ešte donedávna hovorilo, že je nebezpečná. Nie je o nič nebezpečnejšia než Thajsko, či Vietnam. Časy Červených Khmérov skončili, hoci tu toho po nich ostalo dosť. Pokora v očiach každého, kto si pamätá genocídu na vlastnom národe a rodinách, vám stisne srdce. Kambodža má toho omnoho viac, ako očakávate. Úprimnosť ľudí, neuveriteľnú prírodu, prekrásne pláže, bájnu ríšu Angkor, ktorá je tak obrovská a dokonalá, že by ste po tunajších chrámoch vedeli behať týždeň. Slová mníchov vyslovené počas ranných modlitieb, národné parky a pokoj pri vynikajúcom jedle, ktoré miestni pripravujú. Dajte Kambodži šancu, má viac, než len tancujúceho kráľa, čo hovorí plynule po česky!

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Kambodže.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR