Cestokino

Vietnam

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je v piatok od 07:00 - 19:00 h 2 € / 1 hodina a v sobotu zdarma.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Juraj Kordík

Vyštudovaný novinár, ktorý dlhodobo žil v niekoľkých krajinách sveta. Nevydrží dlho na jednom mieste, rád sa túla, fotí a točí videá z krajín, ktoré vám neskôr ukáže také, aké naozaj sú. Filmy z miest, kde sa natáčali a po ktorých sa s ním motáte, si s vami ako dokumentarista i rád pozrie. Rád spoznáva nové kultúry, obľubuje vietnamské a čínske tetušky z ázijského vidieku, vodné byvoly, pražený hmyz a presvedčí vás, aby ste vyskúšali i to, na čo by ste predtým ani nepomysleli a improvizovanými zastávkami vás vezme na miesta, ktoré v popise výletu ani nenájdete.

Satur Cestokino o Vietname

Vietnam

Krajina, o ktorej si mnohí z nás myslia, že ju poznajú. Alebo sa nám známa javí, keďže mnohých jej obyvateľov stretávame na slovenských trhoviskách. Aký ale je skutočný Vietnam? Vyše 90 miliónová krajina je 1 650 km dlhá. Vietnam, to sú tropické ostrovy, ryžové políčka na juhu a terasy na severe, pláže s bielym pieskom na pobreží i neuveriteľné jaskyne či Halong Bay. Vietnam, to je história písaná krvou a utrpením, súčasnosť je už však vyhliadka do krajšej budúcnosti formou akéhosi kapitalistického socializmu. Koloniálna francúzska architektúra, čínske budhistické chrámy i nové mrakodrapy. Množstvo pamiatok na zozname UNESCO, či už prírodných alebo kultúrnych a historických. Vydajte sa s nami do Vietnamu – zatiaľ nie veľmi doceneného klenotu JV Ázie!

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Vietnamu.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR