Cestokino

Transsibírska magistrála

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je 2 €/hodina od 07:00 - 19:00 h.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Juraj Kordík

Vyštudovaný novinár, ktorý dlhodobo žil v niekoľkých krajinách sveta. Nevydrží dlho na jednom mieste, rád sa túla, fotí a točí videá z krajín, ktoré vám neskôr ukáže také, aké naozaj sú. Filmy z miest, kde sa natáčali a po ktorých sa s ním motáte, si s vami ako dokumentarista i rád pozrie. Rád spoznáva nové kultúry, obľubuje vietnamské a čínske tetušky z ázijského vidieku, vodné byvoly, pražený hmyz a presvedčí vás, aby ste vyskúšali i to, na čo by ste predtým ani nepomysleli a improvizovanými zastávkami vás vezme na miesta, ktoré v popise výletu ani nenájdete.

Satur Cestokino na temu Transsibirska magistrala

Transsibírska magistrála

Transsibírska magistrála je snom mnohých cestovateľov. Sadnúť si do vlaku, pozorovať čarovnú sibírsku krajinu a zastaviť sa na highlightoch Ruska. Moskva, euroázijská hranica, čarovný Bajkal i Burjatská republika - vstupná brána do Mongolska. Putovanie naprieč ruským gigantom však nie je to jediné, čo tu viete zažiť. Nepoznané Mongolsko, noc v jurte i magický festival Mongol Nomadic. Stret s civilizáciou, ktorá je tak odlišná od tej našej. Takmer trojtýždňové putovanie zakončíme v Číne. Peking - Zakázané mesto, Čínsky múr, to je len zlomok toho, čo vás v tomto úchvatnom meste čaká. Vydajte sa s nami na výlet vášho života.

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Ruska:

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands