Cestokino

Malajzia

Loď Žilina, pontón 40 na Dunaji pod Starým mostom

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Juraj Kordík

Vyštudovaný novinár, ktorý dlhodobo žil v niekoľkých krajinách sveta. Nevydrží dlho na jednom mieste, rád sa túla, fotí a točí videá z krajín, ktoré vám neskôr ukáže také, aké naozaj sú. Filmy z miest, kde sa natáčali a po ktorých sa s ním motáte, si s vami ako dokumentarista i rád pozrie. Rád spoznáva nové kultúry, obľubuje vietnamské a čínske tetušky z ázijského vidieku, vodné byvoly, pražený hmyz a presvedčí vás, aby ste vyskúšali i to, na čo by ste predtým ani nepomysleli a improvizovanými zastávkami vás vezme na miesta, ktoré v popise výletu ani nenájdete.

Malajzia

Pre Európana v podstate stále nie veľmi prebádaná a turistická časť JV Ázie (ak vynecháme jej hlavné mesto). Sused mnohokrát preplneného Thajska či Singapuru s neuveriteľne chutným jedlom, usmievavými ľuďmi, rastúcou ekonomikou a krásnymi zákutiami. Nádherné pláže, prastaré lesy i neuveriteľne krásna vysočina s fotogenickými čajovými plantážami sú kontrastom ekonomicky rýchlo rastúcej metropoly Kuala Lumpur s ikonickými modernými budovami a neskutočným mixom náboženstiev, kultúr i histórie. Vydajte sa s nami na cestu po jedinečnom klenote Ázie - Malajzii.

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Číny:

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness