Cestokino

Potulky Južnou Dalmáciou

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je 2 €/hodina od 07:00 - 19:00 h.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Jana Domič

Vždy usmiata, dlhoročná delegátka a sprievodkyňa CK SATUR. Jej srdcovkou je Chorvátsko a krajiny bývalej Juhoslávie. Klienti sa od nej dozvedia veľa o živote ľudí v týchto krajinách a taktiež zaujímavosti, ktoré zistila, či zažila počas rokov svojho života v Chorvátsku, keďže jej manželom je Chorvát.

Potulky Južnou Dalmáciou

Vyberieme sa na Potulky južnou Dalmáciou, priamo do srdca Jadranu, na prekrásnu Makarskú rivieru. Počas tohto poznávacieho zájazdu si prezrieme nádherný Diokleciánov palác v Splite, zažijeme perlu Jadranu - Dubrovník zaradený do zoznamu UNESCO, zastavíme sa v malebnom stredovekom mestečku Počitelj, prejdeme sa Hajrudinovým mostom v meste Bosny a Hercegoviny - v Mostare a absolvujeme lodné výlety na slnkom zaliate ostrovy Hvar a Brač. Navyše budeme podľa stránky recenzie-hotelov.sk ubytovaní v najlepšom hoteli v oblasti strednej Dalmácie. Nenechajte si ujsť nádherné výhľady pri ceste autobusom popri pobreží!

Vyberte si z ponuky zájazdov CK SATUR do Chorvátska.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR