Cestokino - Izrael

Cestokino SEPTEMBER - IZRAELprogram

         
PREMIETAJÚCI:       Juraj Okál
TÉMA:       Izrael
TERMÍN:       8. september (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
JURAJ OKÁL
Pôsobí na Blízkom Východe od roku 2005 a za ten čas sa mu podarilo do hĺbky preniknúť do miestnej kultúry, náboženstiev aj jazyka. Izrael, Egypt či Jordánsko sú jeho srdcové záležitosti a o svoje poznatky sa so všetkými vždy rád podelí. Vďaka dlhoročnej spolupráci s renomovanými licencovanými izraelskými sprievodcami sa mu podarilo dopracovať k informáciám, o ktorých bežné literárne zdroje mlčia.

IZRAEL
Zoznámte sa s krajinou, ktorá sa istým spôsobom dotýka každého z nás. Navštívime notoricky známe miesta obrovského historického a kultúrneho významu. Miesta, o ktorých človek počúval už od detstva a v ktorých si to svoje určite nájde či už úplný ateista alebo horlivý veriaci. Na tomto malom kúsku zeme je koncentrované neuveriteľné množstvo prírodných krás, historických pamiatok a obýva ho množstvo zaujímavých ľudí. Od koralových útesov Červeného mora na juhu cez púšť Negev, svätosťou naplnený Jeruzalem až po zelené vŕšky v okolí Galilejského mora, nechajte sa očariť touto mimoriadnou destináciou.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness