Cestokino

Indonézia

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je v piatok od 07:00 - 19:00 h 2 € / 1 hodina a v sobotu zdarma.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Premietajúci a téma premietania

 

Michaela Mukti

Počas jej ročného štúdia v Indonézii ju krajina natoľko očarila, že tam zostala žiť ďalších šesť rokov. Aj keď je v súčastnosti späť na Slovensku, stále je v spojení s Indonéziou, pretože pracuje na Veľvyslanectve Indonézskej republiky v Bratislave.

 
Satur Cestokino o Indonézii

Indonézia

Zažijete najpohodlnejšiu cestu do Indonézie. Cez rovníkový prales sa pozrieme na voľne žijúcich orangutanov v nádhernej prírode na Sumatre. Iba na skok sa zastavíme v hlavnom meste Jakarta, odkiaľ sa pôjdeme pozrieť priamo na plantáže, na ktorých sa pestuje káva a čaj. Navštívime nádherné chrámy Jávy – Borobodur a Prambanan. Nezmeškáme ani východ slnka nad sopkou Bromo (Jáva). Prejdeme sa po ryžových poliach na Bali. A pri západe slnka si vychutnáte aj tanečné vystúpenie v Ubude (Bali). Navštívime etnickú skupinu Sasakov, ktorí žijú na Lomboku bez výdobytkov modernej doby.

 
 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR