Cestokino: Grécky zázrak

Cestokino

         
PREMIETAJÚCI:       Lucia Kulfasová
TÉMA:       Grécky zázrak
TERMÍN:       19. apríl (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
LUCIA KULFASOVÁ
Svetobežník, cestovateľ hľadajúci vedomosti a poznanie sveta. Milovníčka kultúry, antických stavieb a ruín, fascinujú ju všetky staré „poklady“ sveta a jeho krásy. Jej cesty nie sú o pretekoch, čo najviac vidieť, ale o spôsobe ako sa učiť niečo hodnotné, bez ohľadu na to, kde je a čo robí.

GRÉCKY ZÁZRAK
Gréckym zázrakom je to, ako sa táto helénska kultúra stala základom pre dokonalú architektúru, ako získala prvenstvo v duchovnom zmýšľaní. Dovoľte teda, aby sme znovu a znovu nahliadli tam, kde sa zrodil základ pre vyspelú európsku civilizáciu, pretože stále sú v Grécku tak úchvatné a unikátne miesta, o ktorých sa stále hovorí a zaslúžia si našu pozornosť. Putujme cez najposvätnejšie chrámové okrsky, cez bojiská, ktoré zožali toľko slávy, cez agory, kde sa stretávali tí, ktorí písali dejiny sveta, kde umelci a filozofi predstierali svoje najodvážnejšie plány a všade tam, kde dodnes žije sláva antického sveta.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness