Cestokino - Flámsko

Flamsko

         
PREMIETAJÚCI:       Yvette Polášek
TÉMA:       Flámsko - región zmyslov
TERMÍN:       16. jún (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
YVETTE POLÁŠEK
Už od malička bola rada na cestách, najskôr s rodičmi, neskôr sama. Preto vyštudovala bohemistiku, žurnalistiku a cestovný ruch, aby takto zmenila svoj koníček do pracovného povolania. Miluje neobvyklé miesta - od frekventovaných miest až po neobjavené prírodné krásy krajín, od Ázie po neznáme európske mestá. Preto si obľúbila Flámsko, ukrývajúce klenoty, ktoré čakajú, aby sa objavili. Profesionálne pôsobí vo Flámskej turistickej organizácií, ktorá sa snaží priblížiť tento krásny región rakúskym a slovenským hosťom.

FLÁMSKO - REGIÓN ZMYSLOV
Flámsko so svojimi kultúrnymi mestami je ešte stále tajný tip pre cestovateľa. Krása kultúrnych miest je zaujímavá alternatíva k iným európskym destináciám, ktoré ste už navštívili. Na základe krátkych vzdialeností medzi flámskymi mestami sa ponúkajú zaujímavé kombinácie týchto lokalít - na predĺžený víkend alebo aj celý týždeň. Netreba sa obávať ani komunikácie: Flámi sú k hosťom otvorení a väčšina z nich hovorí viacerými cudzími jazykmi. Nechajte sa odniesť na 1 hodinu do raja čokolády, piva, starých majstrov, diamantov a iných mnohých zážitkov, ktoré vás vo Flámsku čakajú!


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness