Cestokino festival 2019

Plavby na výletných lodiach

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť. Rezerváciu je nutné vyplatiť 15 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je v piatok od 07:00 - 19:00 h 2 € / 1 hodina a v sobotu zdarma.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Anita Dudášová, premietajúca na SATUR cestokino festivale

Anita Dudášová

Produktová manažérka plavieb v Sature. Miluje cestovanie akoukoľvek dopravou, najradšej sa pohybuje všade peši či na bicykli. Rada sa zatúla v uličkách Ríma i Benátok, v lete sa ukrýva na plážach Sardínie i v slovenských horách.

Matúš Tomášik

Matúš Tomášik

Manažér lodnej spoločnosti Costa Cruises, ktorý má na starosti rozvoj na rýchlo rozvíjajúcich sa trhoch Slovenska, Česka, Maďarska a Slovinska. Cestovanie je pre neho spôsob života, zaujíma sa nielen o históriu a prírodné krásy, ale aj o miestnu kuchyňu. Rád varí a experimentuje s molekulárnou kuchyňou.

Cestokino festival 2019 na tému Dovolenka na výletnej lodi - plavby Costa Cruises

Plavby na výletných lodiach

Fascinujúce, majestátne, luxusné, plaviace sa na neznáme miesta za novými dobrodružstvami. Najrýchlejší spôsob poznávania a objavovania nových destinácií a miest, kde sa každý deň ocitnete v novom cieli, či inej destinácii. Tí, ktorí si už plavbu loďou vyskúšali, vedia, že je to štýlová a aktívna dovolenka, počas ktorej sa nikdy nenudíte, zažijete množstvo nových zážitkov, spoznáte veľa nových miest, kultúr a mentalitu ľudí. Ešte stále je veľa turistov, ktorí sa na okružnú plavbu neodhodlali.

Naši dvaja špecialisti a cestovatelia vám priblížia tento typ dovolenky, ktorá je vhodná pre všetky kategórie klientov: rodiny s deťmi, mladých ľudí ako i seniorov. Čaká na Vás nielen pohodlie v perfektne vybavených kajutách, výborná talianska strava, profesionálny personál, ale i pestrý celodenný program, fantastické atrakcie, či celodenné výlety aj so slovenským sprievodcom. Predstavíme Vám plavby lodnej spoločnosti Costa Cruises, ktorá kombinuje európsku tradíciu a taliansky štýl na svojich trasách po celom svete.

Vyberte si z ponuky plavieb výletnými loďami od CK SATUR.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR