Cestokino festival

Kuba

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť. Rezerváciu je nutné vyplatiť 15 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je v piatok od 07:00 - 19:00 h 2 € / 1 hodina a v sobotu zdarma.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Lucia Kulfasová

Svetobežník, cestovateľ hľadajúci vedomosti a poznanie sveta. Milovníčka kultúry, antických stavieb a ruín, fascinujú ju všetky staré „poklady“ sveta a jeho krásy. Jej cesty nie sú o pretekoch, čo najviac vidieť, ale o spôsobe ako sa učiť niečo hodnotné, bez ohľadu na to, kde je a čo robí. Vyštudovala Európske kultúrne štúdie so zameraním na jazyky a kultúrnu diplomaciu.

Kuba

Krajina, kde všade počuť salsu, kde sa ľudia krásne smejú, kde aj v ich jednoduchosti a skromnom živote možno nachádzať bohatstvo ich kultúry. Nádherný zelený ostrov posiaty pieskovými plážami a tyrkysovou farbou mora. Toľko farieb a šarmu nájdeme len málokde. Je to malá, ale veľká krajina.

Vyberte si z ponuky zájazdov CK SATUR na Kube.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR