Cestokino - Egypt

Egypt

         
PREMIETAJÚCI:       Lucia Kulfasová
TÉMA:       Egypt - Zem, po ktorej kráčali bohovia
TERMÍN:       2. jún (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
LUCIA KULFASOVÁ
33 ročná Slovenka z malej dedinky v Nízkych Tatrách, z ktorej sa stal svetobežník, cestovateľ, hľadajúci vedomosti a poznanie sveta. Vyštudovala Európske kultúrne štúdie so zameraním na jazyky a kultúrnu diplomaciu. Je milovníčka kultúry, antických stavieb a ruín, fascinujú ju všetky staré „poklady“ sveta a jeho krásy. Jej cesty nie sú o pretekoch, čo najviac vidieť, ale o spôsobe ako sa učiť niečo hodnotné, bez ohľadu na to, kde je a čo robí.

EGYPT - ZEM, PO KTOREJ KRÁČALI BOHOVIA
Nechajme sa unášať nílskym prúdom a vstúpme do sveta plného záhad a tajomstiev, lebo taká je krajina, ktorá je „darom Nílu“. Dedičstvo faraónov: Veľký slnečný zázrak v Abu Simbel, chrám Philae postavený v mene lásky, vznešené rozvaliny v Kom Ombo, dokonalosť Horovo chrámu v Edfu pri západe slnka, mladý faraón Tutanchamon a jeho cesta večnosti, Nefertari, najkrajšia zo všetkých, milovaný a zatratený Waset (dnešný Luxor). Gíza na výslní dokonalosti a nekonečných vedomostí starovekých Egypťanov. Víťazstvo Alexandra Veľkého.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness