Cestokino: Ako zjazdiť Route 66 na pankáča

Cestokino

         
Ppremietajúci:       Marián Pavel
Téma:       Ako zjazdiť Route 66 na "pankáča"
Termín:       25. október (utorok) o 18:15 hod.
        Na Dunaji na lodi Žilina, pontón P - 40 pod Starým mostom pri Šafárikovom námestí
Vstupné:       2 €
         

MARIÁN PAVEL
Vášnivý motorkár, čitateľ a cestovateľ. 23 rokov pracoval v médiách, kariéru začal ako hudobný redaktor, neskôr budoval internetové portály v dvoch najväčších slovenských vydavateľstvách. Digitálny maňík, milovník dobrého piva, ktorý si nezadržateľne plní svoje cestovateľské sny.

AKO ZJAZDIŤ ROUTE 66 NA PANKÁČA
O Matke ciest - Route 66 môžete celý život snívať, alebo si našetriť peniaze a vybrať sa na ňu. Buď si objednáte perfektne zorganizovaný trip so sprievodným vozidlom, alebo Route 66 zjazdíte sami a na pankáča. Stovky kilometrov kopírujete Route 66 po pohodlnej diaľnici, alebo jazdíte po zvetranej, trávou a kríkmi zarastenej starej opustenej ceste z roku 1920. Route 66 sa dá preletieť za štyri dni, alebo si ju vychutnáte so všetkým, čo ponúka. Šoférujete pohodlné auto, ktoré vás ochráni pred vrtochmi počasia, alebo s lodným vakom naskočíte na poctivý Harley Davidson a netušíte, čo bude. Buď sa z takejto cesty do neznáma už vopred zrútite, alebo sa do všetkého vrhnete po hlave. A teraz hádajte, čo som si vybral!


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness