Katarína `Katka` Sakmárová

Katarína "Katka" Sakmárová

Animátor

Moje motto: „Každý nový deň je nová príležitosť. Každučký nový deň je nová šanca zažiariť.“

O mne

Ahojte! Moje meno je Katka. Ako by som sa charakterizovala? Ako človeka, ktorý je vnímavý k problémom druhých, rád pomôže a poradí. Vždy idem za svojimi cieľmi a snami, čo dokonale vystihuje už vyššie uvedené moje životné krédo. Bez priateľov je všetko ťažšie, preto mám okolo seba ľudí, ktorých milujem a na ktorých nedám dopustiť. Rada sa spoznávam s novými ľuďmi a myslím si, že každý je svojim spôsobom výnimočný a talentovaný. Spoločenský tanec, ktorý je mojou dlhoročnou neoddeliteľnou súčasťou, sa stal mojou rečou a sebavyjadrením. Mám skúsenosti z letných brigád, kde som robila detskú animátorku v tábore. Ako sa hovorí v zdravom tele zdravý duch, preto medzi moje koníčky patrí návšteva fitnesscentra, pobyt v prírode, korčuľovanie a plávanie.

Nájdete ma

Otázky a odpovede

<p>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?</p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Ako animátora ma najviac vystihuje hlavne tá radosť robiť niečo, čo zabáva ostatných a prežiť spolu krásne chvíle, ktoré ako spomienky môžu potešiť nás všetkých.

<p>Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?</p>

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Jednoducho moja rodina a priatelia. Človek potrebuje mať ľudí s ktorými zdieľa radosť, smiech a zážitky. Najúprimnejšia je detská radosť a smiech a teší ma, keď sa deti pod mojim vedením naučia niečo nové, keď sa spriatelíme a prežijeme spolu chvíle, ktoré naozaj stoja za to. Vyčariť úsmev na tvári nie je vôbec ťažké a šíriť ho ďalej je ešte ľahšie!

<p>Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?</p>

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Som kreatívna duša, preto milujem vymýšľanie rôznych hier a vyrábanie výrobkov. Mám skúsenosti s vedením tanečných hodín pre deti rôzneho veku a verte mi, na takých hodinách sa nuda dlho neohreje. Pre deti je tanec najvhodnejší šport, keďže je to spojenie pohybu, radosti a zdravej súťaživosti v jednom!  

<p>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?</p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Snov mám milión, ale medzi moje najväčšie patrí vysnívaná zem – Amerika. Krajina mnohých tvárí a miliardy nezabudnuteľných zážitkov. Cestovanie napĺňa dušu a rozširuje obzory, preto si myslím, že všade na svete je krásne, všade tam, kde sa niečo nové naučíme. Pár z tých mojich top miest, ktoré by som chcela navštíviť sú divoká Afrika, Nový Zéland, India, Madagaskar....

Ako bude vyzerať tvoja tanečná akadémia?

Ako bude vyzerať tvoja tanečná akadémia?

Spoločenskému tancu sa venujem celý môj život. Zúčastnila som sa domácich aj zahraničných súťaží, naučili ma pokore a tomu, že nie všetko vyjde podľa predstáv, ale netreba sa vzdávať. Tanec je nádherný a neopísateľný, preto ukázať tento kúsok sveta hocikomu, kto má záujem, bude pre mňa potešením. Nič nie je nemožné a garantujem Vám, že tancovať sa naučí každý a ešte pri tom zažijeme veľa zábavy.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands