Nikola `Nika` Kozubová

Nikola "Nika" Kozubová

Animátor

O mne

Ahojte. Volám sa Nika a mnoho priateľov tvrdí, že som dobrosrdečná a bláznivá. Samu seba považujem za empatickú a spoľahlivú osobu s aktívnym, pozitívnym a predovšetkým zodpovedným prístupom. Som priateľská, plná humoru, zábavy a vždy otvorene privítam nové výzvy. Rovnako rada pracujem v kolektíve, kde si spoločne môžeme vyjadriť svoje názory, myšlienky, nápady, vzájomne sa doplniť a podporiť. Milujem tanec a gymnastiku, ktorým sa venujem už 9 rokov. Úsmev na tvári mi vyčaria deti. Obe záľuby sa mi podarilo spojiť a som trénerkou tanečnej skupiny, kde sa detičkám pravidelne venujem. Tento rok ma môžete stretnúť v hoteli SOREA Trigan vo Vysokých Tatrách. Teším sa na Vás! :)

Nájdete ma

30.06. - 31.08.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Kreativita. Množstvo nápadov, kreatívnych myšlienok a snaha vymyslieť zakaždým niečo nové, inovatívne a zábavné zároveň. Ďalej je to zodpovedný prístup k povinnostiam, láska k deťom a vždy dobrá nálada. :)
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Medzi prvé dôvody, prečo som sa chcela stať animátorkou bola možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku, spoznávať krásne miesta a nových ľudí, zažiť leto plné dobrodružstiev a smiechu s úžasnými ľuďmi. No najväčšou motiváciou sú pre mňa rozžiarené očká a úprimný detský smiech.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na nové nápady, dielničky, hry plné kreativity ako aj veľké množstvo smiechu, zábavy a bláznovstiev. Spoločne si budeme vytvárať krásne spomienky a upevňovať si nové priateľstvá medzi sebou navzájom.

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Neexistuje len jedno miesto, ktoré by som navštívila najradšej. Viac ako teplo a more zbožňujem hory. Rada spoznávam krásy nášho Slovenska, pretože si myslím, že naša príroda nám má zakaždým čo ponúknuť. Medzi moje vysnívané destinácie patrí Škandinávia, Nový Zéland a Kanada.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands