Eva Horňáčeková

Eva Horňáčeková

Animátor

Moje motto: „Keď nejde o život, tak nejde o nič.“

O mne

Ahoj! Volám sa Eva a som aj Tvoja nová animátorka! Som folkloristka, telom aj dušou, odmalička vedená k tradíciám a láske k ľudovej hudbe, krojom a tancu, ktorý je môjmu srdcu najbližší. Práve vďaka dlhoročnému pôsobeniu vo folklórnom súbore som mala možnosť viesť tanečné tréningy v detských táboroch a práca s deťmi sa mi zapáčila až tak, že som 2 letné sezóny zabávala malých táborníkov a táborníčky. S detičkami trávim čas aj počas môjho štúdia a spoločne s ďalšími spolužiakmi navštevujeme materské škôlky a hrou sa snažíme zbaviť deti strachu z bielych plášťov. Okrem toho milujem kreslenie či maľovanie, no nepohrdnem ani športom, hlavne ak pri ňom môžem tráviť čas vonku. Cez zimu je teda voľbou číslo jeden lyžovanie a cez leto sa tiež veľmi rada vraciam do hôr, a preto nemôže byť náhoda, že aj my sa uvidíme v krásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Trigan a už teraz sa na to veľmi teším :)

Nájdete ma

01.07. - 31.08.

Otázky a odpovede

<p>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?</p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Pozitívny pohľad na svet a schopnosť zabávať sa vždy a všade. Rada trávim čas športovaním alebo s deťmi a keď sa tieto dve veci spoja, vždy ma to nabije pozitívnou energiou, ktorú dúfam, že prenesiem aj na ostatných.

<p>Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom? </p>

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom? 

Najviac ma motivovalo vidieť prácu skvelých animátorov priamo v hoteli počas dovolenky a neskôr moja kamarátka, dlhoročná animátorka v tábore. 

<p>Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách? </p>

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách? 

Na dni plné radosti , smiechu a zábavy, počas ktorých si každý nájde to svoje - milovníci umenia sa môžu tešiť na tie najkreatívnejšie výtvory, kreslenie, maľovanie či vystrihovanie, s tými akčnejšími sa zas vybláznime vonku pri rôznych hrách a súťažiach. Tímového ducha upevníme pri športe a samozrejme, nemôže chýbať ani poriadna diskotéka, na ktorej si všetci spolu zatancujeme a zaspievame. Al

<p>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen? </p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen? 

Cestovateľských snov mám veľmi veľa, najradšej by som precestovala celý svet. Ak by to však bolo možné, asi najviac by som sa chcela ísť pozrieť do pre nás exotických a kultúrne úplne odlišných krajín, pretože by som sa rada dozvedela viac o ich spôsobe života. Z európskych krajín u mňa vyhráva Holandsko.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands