Kristína Harbutová

Kristína Harbutová

Animátor

Moje motto: ,,Daj každému dňu šancu, aby sa stal najlepším dňom v tvojom živote.“

O mne

Ahojte, volám sa Kika a spoznáte ma podľa mojich kučeravých vlasov a večne dobrej nálady. Som priateľská, komunikatívna a rada spoznávam nových ľudí. Už od mala sa venujem tancovaniu. Vyskúšala som už naozaj všeličo od folklóru, cez balet, jazz či moderný a scénický tanec. Som členkou folklórneho súboru Lastovičky, kde okrem tanca a spevu ľudových piesní pracujem s mladšími členmi súboru a práca s nimi ma veľmi baví. Milujem hudbu vo všetkých jej podobách, už osem rokov hrám na saxofóne a okrem toho si občas hrám na ukulele a pospevujem. Verím, že spolu v Piešťanoch prežijeme leto plné zábavy a nezabudnuteľných zážitkov. :)

Nájdete ma

30.06. - 31.08.

Otázky a odpovede

<p><strong>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?</strong></p>
<p> </p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

 

Chuť stále niečo robiť! Garantujem vám, že sa so mnou určite nebudete nudiť. Či už bude vonku pekne alebo bude liať ako z krhly. Milujem spontánnosť a verím, že spolu určite vymyslíme spôsob ako sa zabaviť.

<p><strong>Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?</strong></p>
<p> </p>

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

 

Veľmi rada spoznávam nových ľudí, pretože každý je niečím zaujímavý a jedinečný. Veľmi sa teším, keď môžem niekomu zlepšiť deň a vyčariť na tvári úsmev. Pretože verím, že všetko čo dám druhým, sa mi vráti. A s detičkami to platí dvojnásobne. Vždy ma poteší, keď mi deti z nášho súboru kreslia obrázky alebo vyrábajú náramky a takto viem, že to čo robím, má zmysel.

<p><strong>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?</strong></p>
<p> </p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

 

Nebránila by som sa spoznávaniu žiadnej novej krajiny a jej kultúry a zvykov. Ale mojou vysnívanou destináciou je určite Havaj, ktorý dúfam, navštívim aspoň raz za život. Nádherná príroda, dni plné surfovania a avokádo rovno zo stromu... No neznie to ako dokonalosť?

<p><strong>Na čo sa môžu tešiť deti pri tvojich animáciách?</strong></p>

Na čo sa môžu tešiť deti pri tvojich animáciách?

Budeme tancovať a spievať, vyrábať a tvoriť. Spolu prežijeme leto plné zábavy, hier a smiechu, skrátka leto, na ktoré len tak skoro nezabudnete!

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands