Ivana `Ivuš` Halušková

"Super animátorka Ivka. Zvládala to super."

"Veľmi milá a ochotná animátorka. Bola nám k dispozícii stále, pomáhala riešiť nezrovnalosti aj mimo služieb Planet Fun a mohli sme sa na ňu kedykoľvek obrátiť."

"Deti boli veľmi spokojné s animátorkou Ivankou, hľadali pirátsky poklad, vyrábali indiánske čelenky, hawaiské sukne a náhrdelníky a šantili sa v bazéne. Nakoniec dostali diplomy a medaile."

"Prístup animátorky Ivanky bol úžasný, moja dcérka bola šťastná, keď mohla s Ivankou stráviť čas v miniklube. Naozaj som bola veľmi spokojná, je to užasné mladé, empatické dievča."

Ivana "Ivuš" Halušková

Animátor

Moje motto: "Keď ti bude v živote najhoršie, otoč sa k slnku a všetky tiene padnú za teba."

O mne

Ahojte, moje meno je Ivuš a som Váš večne vysmiaty animátor. Na ľuďoch najviac milujem ich úsmev a dobrú energiu, preto sa aj ja snažím darovať čo najviaaac pozitívnej energie. Proste optimista srdcom i dušou :) Verím v to, že vo všetkom zlom nájdeme vždy niečo dobré.

Milujem šport a ľudí so športovým duchom. Od svojich štyroch rokov som sa venovala modernej gymnastike, kde som sa po čase stala aj trénerkou. Musím priznať, že tam sa mi detičky pripútali k srdcu a nejako sa mi stále nedarí od nich odpútať.

Mám za sebou dve nezabudnuteľné sezóny v čarovnom Taliansku, no je na čase sa popasovať s novou krajinou - a tou je Grécko. Som zvedavá, čo si na mňa pripravilo. Verím, že len plno veselých detičiek a úžasných ľudí ako to bolo po minulé roky :)

Nájdete ma

Otázky a odpovede

Prečo by podľa teba ľudia mali navštíviť hotel s animačným tímom Planet Fun?

Prečo by podľa teba ľudia mali navštíviť hotel s animačným tímom Planet Fun?

Hotely s programom Planet Fun je proste skutočne ten najlepší balíček, ktorý si môžete v cestovnej kancelárii objednať, a tým myslím aj pre deti a aj pre dospelých. Detičky zažijú nezabudnuteľné leto plné zážitkov, krásnych chvíľ a nových priateľstiev. A rodičia? Rodičia si vychutnajú dovolenku na 100%. Čo je viac ako vidieť svoje deti spokojné a vysmiate? :)
Čo máš na svojej práci najradšej?

Čo máš na svojej práci najradšej?

Moja práca animátorky je niečo, na čo budem spomínať po celý môj život. Najradšej však mám, keď už nie som len animátorka, keď sa počas dovolenky cítim ako časť rodiny každého úžasného hosťa. A už to nie je len animátor a hosť, ale ďaleko viac. Už je tam nejaké to puto a priateľstvo. :)
Čo ťa najviac motivuje pri práci animátora?

Čo ťa najviac motivuje pri práci animátora?

Najväčšia motivácia je pre mňa keď vidím spokojných, vysmiatych ľudí, ktorí si užívajú svoju dovolenku aj vďaka mne, no hlavne keď vidím nedočkavé detičky, ktoré ma netrpezlivo čakajú pred mini klubom.
Čo bol pre teba doposiaľ najsilnejší zážitok z práce animátora?

Čo bol pre teba doposiaľ najsilnejší zážitok z práce animátora?

Najsilnejší zážitok je pre mňa každo-týždňové lúčenie, kde si pri odchode všetci poriadne poplačeme. Ďalší úžasný zážitok bol, keď si jedna skvelá rodinka vybrala ďalšiu destináciu na dovolenku len podľa toho, kde budem animovať a keď som ich po roku zase videla stáť predo mnou. :)
<p>Čo ti dala práca animátora?</p>

Čo ti dala práca animátora?

Práca animátora mi dala šancu spoznať nespočetné množstvo úžasných ľudí, pri ktorých sa mi stále vyčarí úsmev na tvári, keď si na nich spomeniem. Tak isto toľko nových priateľstiev, s ktorými udržiavam kontakt doteraz a za ktoré som veľmi vďačná.

<p>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?</p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Najväčší cestovateľský sen je pre mňa precestovať celučičkú Južnú Ameriku. Pevne verím, že sa mi to raz splní.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness