Diana  Baštugová

Diana Baštugová

Animátor

Moje motto: „Nie je dôležitý len cieľ, ale samotná cesta!“

O mne

Ahojte :) Moje meno je Diana a ak by som mala na úvod spomenúť jednu vlastnosť, ktorá ma najviac charakterizuje, bol by to smiech. Ľudia ma často opisujú ako vždy vysmiatu osobu s pozitívnou náladou. Od mala sa venujem umeniu a dalo by sa povedať, že väčšinu svojho času trávim buď na javisku alebo tvorením kreatívnych vecí na rôzne podujatia. Od 6 rokov som začala spievať a postupne sa k tomu pridala aj hra na klavír, gitaru a ukulele. Rovnako ako hudbu milujem cvičenie, beh, ale taktiež aj korčuľovanie a turistiku. Veľmi rada cestujem, objavujem nové miesta a spoznávam nových ľudí. Aj to je jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla pre túto prácu :) Prácu s deťmi som si vyskúšala v táboroch a nie je nič krajšie, ako keď ti deti lásku opätujú späť. Pred sebou mám svoju prvú sezónu na krásnom Rodose a už teraz sa veľmi teším na zážitky, ktoré spolu zažijeme.

Nájdete ma

Otázky a odpovede

<p>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?</p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Milujem smiech, zábavu uvoľnenosť, vždy som za každé nové dobrodružstvo, no zároveň  mi taktiež nechýbajú organizačné schopnosti a predovšetkým zodpovednosť. Rada trávim čas s deťmi a dokážem si nájsť cestu ku každej vekovej kategórii. :)

<p>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?</p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Na mojom cestovateľskom zozname mám veľa destinácií, ktoré na mňa čakajú a ktoré raz preskúmam. Ak by som si predsa mala nejakú naj vybrať, mojim najväčším snom je dostať sa na Madagaskar. Každopádne cestovanie veľmi milujem a som vždy vďačná za každé nové miesto, ktoré môžem navštíviť. :)

<p>Načo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?</p>

Načo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Deti sa môžu tešiť na dni plné zábavy, hier, súťaží, slnka a jednoznačne na kopec nových zážitkov a dobrodružstiev, ktoré si zo slnečného Rhodosu odnesú.

<p>Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?</p>

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Odkedy som videla prácu animátorky na letnej dovolenke som vedela, že toto je moja práca snov. Napĺňa ma, keď môžem dať deťom ale aj dospelým kúsok zo seba a tá opätovaná radosť v očiach zato jednoznačne stojí. Vždy som inklinovala k umeniu a ku kreatívnej práci, z čoho veľmi rada čerpám pri vymýšľaní zábavných aktivít, hier či pri vymýšľaní programov :)

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands