Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
19 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Doprava bola super, šoféri profesionáli, klobúk dole. Pekné destinácie, mestečká. Prehliadky boli bleskové, sprievodkyňa nás po mestečkách nepovodila, ukázala 3 pamiatky, kde je múzeum a bolo. V autobuse nám niečo povedala o histórii a politike, ale o trhoch takmer nič.

Program

5 1 5

Krásny výlet, nemáme čo vytknúť. Budeme naň ešte dlho s úsmevom spomínať ;-)

Sprievodca
Program

3 1 5

Pekne vyzdobené mestečká, viac sa mi páčilo Merano, ale aj Bolzano bolo pekné. Boli sme s Vami prvýkrát a celkovo môžeme hodnotiť zájazd pozitívne. Páčilo sa mi, že sa nemenil program, odchádzalo sa vždy načas. Sprievodkyňa OK. Ochotne odpovedala na všetky otázky a dávala aj dosť individuálneho voľna.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa nám veľmi, škoda len, že to Taliansko je tak ďaleko :-). Sprievodkyňa milá, ochotná, perfektná taliančina, zaujímavé informácie, ktoré v bedekri nie sú, rozhodne veľká devíza pre vašu CK.

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažne spokojný. Stierajú sa rozdielnosti vianočných trhov v závislosti od lokalít. Očakával som viac "tiroláckej " atmosféry (napr. aj v stánkoch a pod.). Vzhľadom na vzdialenosť sú zážitky z vianočných trhov minimálne oproti "zážitkom" z cesty.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

3 1 5

Mestá Merano a Bolzano - historické centrá, krásne sú cez adventné sviatky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Jedinečná predvianočná atmosféra v oboch mestách. Dobrý výber trasy a času pre presun autobusom, ktorý tiež spĺňal vysoké nároky. Mali sme nemalé šťastie aj na počasie. Sprievodkyňa p. J. Kiššová bola tiež veľmi dobrá. Šoférom patrí tiež vďaka za zvládnutie miestami zložitej trasy, ako aj náročných poveternostných podmienok cestou domov.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands