Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
4 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Výborná bola naša pani sprievodkyňa. Výborný a zaujímavý bol program, všetko perfektne klapalo. nové miesta, netradičný a myslím prvý raz organizovaný poznávací zájazd, Výborný nápad bol bývať tri noci v Rumburku, bez balenia vecí a hviezdicovo navštevovať zaujímavé miesta. Priateľská atmosféra účastníkov s pričinením pani sprievodkyne.

Sprievodca
Program

5 1 5

Videli a spoznali sme pekné miesta, historické zaujímavosti a akcie. Program bol dobre navrhnutý a zaujímavý. Sprievodkyňa - veľmi sympatická a príjemná pani. Je vidieť skúsenosť i s prácou s ľudmi.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa mi úplne všetko. Od pohodlného autobusu s klímou, milým a ochotným pánom šoférom, cez pekné ubytovanie v hotely, stravy v podobe bohatých raňajok formou bufetu, vybraným programom a návštevou nemeckých miest Gorlitz, Budyšín, Zwitau, návšteva hradu Oybin, až po veľmi starostlivú, milú, zaujímavými informáciami "nabitú" pani sprievodkyňu. Veľmi milá, starostlivá pani, ktorú sme oslovovali ako pani Mia. Ochotná vyjsť účastníkovi zájazdu v ústrety, keď sa na ňu obrátil so svojou požiadavkou. Svoje bohaté vedomosti a získané informácie k zaujímavostiam tohto zájazdu nám ostatným podávala veľmi citlivým a kultivovaným spôsobom. Veľmi pekne ďakujem Vašej cestovnej kancelárií za krásne zážitky z navštívených a spoznávaných miest v Českej republike i v Nemecku.

Sprievodca
Program

5 1 5

Super sprievodkyňa, doplnila program tak, aby sme videli aj niečo navyše.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands