Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
19 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Historicke mesta uzasne, Passau nas ohromil zanechal v nas krasne spomienky. Nepacilo sa mi, ako sprievodca vyjadroval svoje osobne nazory ohladne 2. svetovej vojny, nesedel mi jeho zvlastny druh humoru.

Sprievodca
Program

4 1 5

Vsetko bolo super okrem sprievodneho slova - v case Velkej noci bol vyklad zamerany na II. sv.vojnu a jej zosnovatela, podla mna to bolo neadekvatne ...

Sprievodca
Program

5 1 5

Nemám čo vytknúť, bolo to super. Sprievodca bol komunikatívny, vtipný a ochotný, bola som s jeho výkladom spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetky navštívené mestá sa oplatí bližšie spoznať, a to nielen bohatú históriu, ale aj súčasnosť. Okrem výhrad k osobe sprievodcu, žiadne negatíva. Bolo by žiadúce, aby sprievodca zájazdu aspoň raz predtým navštívil miesta, ktoré sú zahrnuté do itineráru.

Program

5 1 5

Super zážitok, môžem len odporučiť. Sprievodca, pán Gondár bol sprievodca ako má byť. Vtipný, milý a ústretový.

Sprievodca
Program

5 1 5

Destinacia, organizacia, vynikajuci pan sofer.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejší zážitok - Passau, plavba loďou popri sútoku troch riek. Sprievodca Bohuš ako vždy plný energie a nadupaný informáciami, ktoré podáva nenúteným a žoviálnym spôsobom.

Sprievodca
Program

5 1 5

Navštívené mestá boli krásne zachovalé a pamiatky obnovené. Odporúčam, je to zaujímavý poznávací zájazd s pohodovým programom vzhľadom na vzdialenosti, bez veľkého naháňania. Slovenský sprievodca bol bez chyby, ale v navštívených mestách musel byť povinne domáci sprievodca, takže nášmu zostala úloha tlmočníka.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands