Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Veľmi spokojná, prekrásna príroda.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spkojná. Páčil sa nám najmä posledný deň - túra v okolí Lienzu - Dolomity a možnosť využitia korutánskej karty. Program posledného dňa by som dala na sobotu a urobila z toho celodennú túru, tak aby sa nemusel nikto náhliť a ponáhľať sa k autobusu, lebo odchádza vtedy a vtedy. Tak by si mohli krásu Dolomitov vychutnať viacerí účastníci a pobudnúť na chate dlhšie a hlavne prejsť túto túru v pohodovom tempe. Čo sa Vám nepáčilo?

Sprievodca
Program

4 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

3 1 5

Úžasné jazerá, krásna príroda, hory. Odporúčam upozorniť starších turistov na namáhavé trojhodinové túry vo výškach 2600 m - Schareck (riedky vzduch), aby nemuseli zbytočne vyhľadávať lekársku pomoc.

Sprievodca
Program

5 1 5

Krásna príroda v spojení s dobrým počasím, ubytovaním, stravou, príjemným a vzdelaným sprievodcom. Niektorí účastníci si asi neprečítali pozorne, o aký typ zájazdu ide a nevhodne reagovali na sprievodcu, pokiaľ išlo o náročnosť túr. Vyskúšali sme služby viacerých CK, SATUR na nás zatiaľ zapôsobila najprofesionálnejšie, ďakujeme.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný program, efektívne využitý čas, príjemný personál - sprievodca aj vodič boli perfektní, slušné a čisté ubytovanie a výborná strava.

Sprievodca
Program

4 1 5

Páčila s nám čistota, príroda, ubytovanie, všetko. Pre starších treba častejšie prestávky.

Sprievodca
Program

5 1 5

vynikajúce

Sprievodca

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands