Južné Thajsko s pobytom pri mori

Thajsko

4 4 recenzie

Celkové
hodnotenie
4
4 5

Galéria Južné Thajsko s pobytom pri mori
Pláž v Thajsku
Pláž a more pred hotelom
Možnosť previesť sa na slonovi
Záchranné centrum
Tradičné thajské lode
Zátoka Phang Nga

Podrobné info o zájazde


Raňajky

Miestny prelet v cene

Slovenský sprievodca

Veľkosť skupiny max 16 osôb

Vstupy v cene

S pobytom pri mori

Národné parky

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

13-dňový letecký zájazd

Ubytovanie

3* hotely

Stravovanie

Raňajky, 3x obed.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu. Transfer BA – letisko – BA. Dopravu mikrobusom počas programu, ubytovanie v kvalitných 3* hoteloch s raňajkami, vstupy podľa programu, obedy podľa programu, miestny prelet Bangkok – Phuket a Krabi - Koh Samui, miestneho sprievodcu a sprievodca CK SATUR. Servisné poplatky 490 EUR.

Celková cena nezahŕňa

Fakultatívne výlety, strava okrem uvedenej, povinné prepitné šoférom, nosičom a miestnym sprievodcom. Cestovné poistenie. Príplatok za jednolôžkovú izbu.

Doprava

Letecká.

Program zájazdu

1. deň

Transfer na letisko a následný odlet do thajskej metropoly, Bangkoku.

2. deň

Po prílete začneme návštevou chrámu Wat Ratchanatda s 36 metrov vysokým Železným pavilónom Loh Prasat a s 37-imi železnými vežičkami. Ďalej navštívime najväčšiu stavbu sveta z tíkového dreva Vimanmaek palác (v prípade zatvorenia paláca chrám Wat Suthat s Veľkou hojdačkou a chrám Wat Arun). Ubytujeme sa v Bangkoku. Fakultatívne večerná plavba po rieke Khao Chao Phraya s večerou.

3. deň

Skoré raňajky, dnešný deň začneme autobusovým výletom na plávajúce trhy Damnoen Saduak, ďalej sa presunieme k mostu cez rieku Kwai s návštevou múzea. Pokračujeme do Národného parku Sai Yok k vodopádu Sai Yok Noi a loďkou k priesmyku pekelného ohňa, k jaskyni Tham Lawa.

4. deň

Raňajky. Dnes budeme obdivovať Národný park Erawan s návštevou sedemstupňového vodopádu Erawan, vodopády Huay Mae Khamin a jazdu železnicou smrti do Kančanabury. Následne sa letecky presunieme do rušného Phuketu. Ubytovanie a oddych.

5. deň

Raňajky, voľný deň na pláži, možnosť fakultatívnych výletov: návšteva večerného Patongu alebo večernej show Fantasia.

6. deň

Raňajky, poldenný výlet na ostrov Jamesa Bonda, k zátoke Phang Nga, cez mangrovníkovu deltu do jaskyne Grotto s obedom na palube. Popoludní budeme pokračovať okruhom ostrova, navštívime chrám Chalong, sochy Veľkého Budhu, čínsky chrám so starou čínskou rezidenciou, zažijeme jazdu na chrbte slona cez džungľu, sloniu show Island safari, návštevu ryžových políčok, jazdu na volom záprahu, thajský box či návštevu akvária.

7. deň

Raňajky, voľný deň na pláži, fakultatívne aktivity.

8. deň

Po raňajkách si urobíme celodenný výlet na ostrovné pláže Koh Kai, Phi Phi Don a Phi Phi Lee s jaskyňou vikingov a plážou Maya z fi lmu s rovnomenným názvom, záliv Pilae a Loh Samah. Obed. Loďou sa presunieme na Krabi, kúpanie, ubytovanie v plážovom rezorte.

9. deň

Po raňajkách si doprajeme ešte krátky relax na plážach v Krabi a následne sa pohodlne letecky presunieme na známy ostrov Koh Samui. Ubytovanie a oddych.

10. deň

Po raňajkách absolvujeme výlet loďou na súostrovie Národného prímorského parku Ang Thong s možnosťou kúpania, šnorchlovania a potápania. Vystúpime na vyhliadku (asi 15min.) na ostrove Koh Mae koh s nádherným výhľadom na celé súostrovie so 42 ostrovčekmi, ktoré nám budú pripomínať svojim tvarom nosorožca, uškatca, spiacu kravu či Budhu. Kúpanie na krásnej skrytej pláži ostrova Ko Wua Talap s obedom v miestnej reštaurácii.

11. deň

Raňajky. Voľný deň na pláži alebo fakultatívny výlet okolo ostrova Koh Samui s 12m vysokou sochou Budhu, známymi vodopádmi Na Muang, pri ktorých zahynul futbalista Peter Dubovský. Počas tohto výletu budem mať možnosť navštíviť chrám Wat Khunaram s múmiou mnícha Daenga, zastavíme sa pri skalných útvaroch Hin Ta a Hin Yai, na plážach Lamai, Maenam, Bophut, navštívime Safari, tigrí park a hadiu farmu.

12. deň

12. - 13. deň: Raňajky, posledné chvíle oddychu na krásnych plážach Koh Samui a následný spiatočný let do Európy.

Zmena programu vyhradená.

Sprievodcovia zájazdu

Termín 29.11.2019 - 11.12.2019 12 nocí

Marcel Šmátrala

Marcel Šmátrala

Zanechať po sebe svet lepší a krajší ako bol pred mojim príchodom (alebo sa o to aspoň pokúsiť).

Cestovanie neuveriteľným spôsobom rozširuje obzory, buduje charakter a celkovo prispieva k väčšiemu rozhľadu o svete, pretože je niekoľkonásobne lepšie ho zažiť na vlastnej koži, ako si o určitých krajinách len niečo naštudovať, či prečítať. Nestačí len vidieť historické pamätihodnosti, či prírodné krásy a počuť ...

Profil a zájazdy sprievodcu

Thajsko

Vitajte v Oriente, v krajine, kde sa mieša fascinujúca starodávna kultúra a súčasnosť. Thajsko je exotická krajina, a to doslova – príroda, pamiatky, kuchyňa, ľudia, spôsob života a myslenia, náboženstvo. To všetko vytvára úžasný mix zážitkov, ktorý vás prenesie do exotického sveta. Aj keby ste navštívili Thajsko stokrát, vždy budete mať čo objavovať.

Hlavné mesto: Bangkok
Časový posun: +5h

Mena: Thajský baht
Kurz: 1€ = 38,289 THB

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands