Recenzie - Srí Lanka - ideálna kombinácia

Srí Lanka

5 60 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka - ideálna kombinácia

Celkové
hodnotenie
5
60 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Najviac sa nám páčila Sigiriya, opice,slony....sloní sirotinec, kúpali sme slona, nádherná príroda...varany, krokodíly... čajovníkové polia, no neskutočný zážitok... odporúčame. Sprievodca Marek Kremer, milý, ochotný, počas zájazdu poskytoval veľa informácií a rád. Boli sme prvýkrát na takomto zájazde no a bol to neskutočný zážitok, príroda, milí ľudia všade okolo... no nádhera. Určite sa ešte niekam so Saturom vyberieme...boli sme super skupina, bola sranda a našli sme si kopec nových priateľov... Nepokazil nám to ani teroristický útok i keď obavy tam boli, ale mali sme šťastie v nešťastí a domov sme sa vrátili všetci v poriadku a plní zážitkov.

Sprievodca
Program

3 1 5

Krásna krajina, príroda, historické pamiatky .... najkrajší zážitok pre mňa jednoznačne bol sloní sirotinec - kúpanie slonov.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vyborne vedomosti nasej sprievodkyne Mariany, velmi priatelska a mila. Zaroven dobry vyber hotelov, cisto a vyborne jedlo. Urcite sa vratim na SL. Taktiez chcem ocenit lokalneho sprievodcu, ktory bol ustretovy napomocny a mal profesionalny pristup. Tymto by som chcela velmi pekne podakovat pracovnickam zilinskej pobocky a ich veducej, ktori mi pomohli pri hladani spolubyvajucej. Su na spravnom mieste.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pekná príroda a prostredie na Srí Lanke. Výborné klimatické podmienky. Kombinácia poznávacieho zájazdu a pobytu pri mori je optimálna. Odporúčam Vám pridať viac takých dovoleniek.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program poznávacej časti zájazdu bol dobre volený. Ako jediní so zájazdu sme si vopred zakúpili plnú penziu počas pobytovej časti v hoteli Club Waskaduwa a neboli sme spokojní. Sortiment nápojov bol príliš obmedzený, na jediný obed ,o ktorý sme žiadali, sme čakali vyše hodiny,.... takže radšej plnú penziu v budúcnosti neodporúčajte. Naša sprievodkyňa Mariana si zaslúži maximálnu pochvalu. Všetko perfektne a operatívne organizovala a po odbornej stránke jej výklady o navštevovaných pamiatkach nemali chybu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd sme dostali ako dar od našich deti k jubileu, sami by sme si ho možno nekúpili. Ale po jeho absolvovaní sme boli veľmi radi a spokojní, že sme sa ho zúčastnili. Nádherná príroda,výborné služby, príjemní ľudia, možnosť užiť si teplo v čase zimy u nás a tiež výborný sprievodca p. Patrik Dekan. Veľmi príjemný, priateľský, odborne zdatný, ochotný pomôcť v každej situácii. Podľa možnosti využiť služby inej leteckej spoločnosti. Ostatné služby výborné!

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands