Recenzie na Škótsko-Faerské ostrovy-Island

Dánsko, Faerské ostrovy, Island, Škótsko, Veľká Británia

5 14 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Najkrajším zážitkom pre nás boli Faerské ostrovy. Nedotknutá príroda, pokoj a ticho. To ako tam tí ľudia žijú, je krása. Pán sprievodca Marcel bol skvelý. Usmiaty a príjemný človek aj po celkom vyčerpávajúcom dni. Ochotný s čímkoľvek pomôcť a odpovedať na akúkoľvek otázku. Je vidieť, že ho jeho práca naozaj baví a robí ju výborne. Určite to nebol náš posledný zájazd s ním.

Sprievodca
Program

4 1 5

Krasna krajina Faerskych ostrovov a magickost Islandu. Sprievodca Marcel je perfektny, scitany, zodpovedny, uctivy, mily, motivujuci a zhodnotili sme, ze chodiaca encyklopedia.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný. Sprievodca bol super. Mal neskutočné vedomosti o daných destináciách a bol ochotný ukázať nám ešte viac z navštívených miest i po skončení oficiálneho programu. Neúplne vyplnený dotazník.

Sprievodca
Program

4 1 5

Dobrý výber programu, kladne hodnotím výber miest k poznávaniu v podstate v každej destinácii. Osobne si myslím, že s prihliadnutím na navštívené destinácie chýbala polpenzia. Osobne si myslím, že s prihliadnutím na navštívené destinácie chýbala polpenzia. Sprievodca bol nadmieru ochotný, vedel reagovať na každý náš podnet, alebo otázky, výklad bol dostatočný. Sprievodca vie zaujať účastníkov zájazdu svojou profesionalitou a aj ľudským prístupom. O tom svedčia aj opakujúci sa účastníci a výber poznávacích destinácií aj podľa toho kto bude sprievodcom. Osobne som s rodinou zažil viacerých sprievodcov, ale pokiaľ by boli všetci ako p. Šmátrala, tak by som to uvítal.

Sprievodca
Program

5 1 5

Island - ľadovce a vodopády. Chýbali večere. Marcel je najlepší sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý program zájazdu bol zaujímavý a pestrý na zážitky. Splnil naše očakávania. Marcel je TOP sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najviac sa mi páčila plavba okolo útesov Vestmanna na Faerských ostrovoch, tiež plavba na obojživelníku medzi ľadovými kryhami v ľadovcovej lagúne Jokulsárlon na Islande. Nezabudnuteľné boli všetky vodopády, gejzíre, lávové polia a krátery na južnom pobreží Islandu, ako aj večerné kúpanie v Modrej lagúne. Marcel Šmátrala vyniká spomedzi všetkých sprievodcov na poznávacích zájazdoch, s ktorými som sa doteraz stretla. Disponuje priam encyklopedickou pamäťou, dokáže neúnavne, pohotovo a ochotne odovzdávať svoje vedomosti. Voči klientom je ochotný, empatický, zdvorilý, vždy dobre naladený a veľmi vtipný. Svoju prácu robí s plným nasadením a záujmom.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands