Recenzie - Škótsko-Faerské ostrovy-Island

Dánsko, Faerské ostrovy, Island, Škótsko, Veľká Británia

5 11 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
11 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Dobrý výber programu, kladne hodnotím výber miest k poznávaniu v podstate v každej destinácii. Osobne si myslím, že s prihliadnutím na navštívené destinácie chýbala polpenzia. Osobne si myslím, že s prihliadnutím na navštívené destinácie chýbala polpenzia. Sprievodca bol nadmieru ochotný, vedel reagovať na každý náš podnet, alebo otázky, výklad bol dostatočný. Sprievodca vie zaujať účastníkov zájazdu svojou profesionalitou a aj ľudským prístupom. O tom svedčia aj opakujúci sa účastníci a výber poznávacích destinácií aj podľa toho kto bude sprievodcom. Osobne som s rodinou zažil viacerých sprievodcov, ale pokiaľ by boli všetci ako p. Šmátrala, tak by som to uvítal.

Sprievodca
Program

5 1 5

Island - ľadovce a vodopády. Chýbali večere. Marcel je najlepší sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý program zájazdu bol zaujímavý a pestrý na zážitky. Splnil naše očakávania. Marcel je TOP sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najviac sa mi páčila plavba okolo útesov Vestmanna na Faerských ostrovoch, tiež plavba na obojživelníku medzi ľadovými kryhami v ľadovcovej lagúne Jokulsárlon na Islande. Nezabudnuteľné boli všetky vodopády, gejzíre, lávové polia a krátery na južnom pobreží Islandu, ako aj večerné kúpanie v Modrej lagúne. Marcel Šmátrala vyniká spomedzi všetkých sprievodcov na poznávacích zájazdoch, s ktorými som sa doteraz stretla. Disponuje priam encyklopedickou pamäťou, dokáže neúnavne, pohotovo a ochotne odovzdávať svoje vedomosti. Voči klientom je ochotný, empatický, zdvorilý, vždy dobre naladený a veľmi vtipný. Svoju prácu robí s plným nasadením a záujmom.

Sprievodca
Program

5 1 5

vynikajúce

Sprievodca
Program

3 1 5

Najviac sa mi pacil pobyt na Faerskych ostrovoch, a to po vsetkych strankach - ubytovanie, doprava, strava. Prechadzka po ostrove Mykines aj plavba okolo utesov Vestmanna. Na Islande sa mi pacili vodopady; od plavby v ladovcovej lagune som ocakavala trochu viac ale bola prijemna

Sprievodca
Program

4 1 5

vynikajúce

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands