Recenzie - Severné Thajsko - po stopách kráľovských miest

Thajsko

5 15 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Severné Thajsko - po stopách kráľovských miest

Celkové
hodnotenie
5
15 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Kultúra, pekná príroda a prívetivá priateľská mentalita Thajčanov ... Sprievodkyňa Petra sa o nás starala nadpriemerne dobre. Svoju profesionalitu nám každý deň dokazovala znalosťou krajiny, kultúry ,bezprostredným, priateľským prístupom s mierou pochopenia pre naše individuálne požiadavky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd a sprievodca, ktorý zabezpečil bohatý program aj nad rámec povinnej jazdy.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd. Sprievodca maximálne pripravený informáciami i ochotou ukázať nám čo najviac, aj nad rámec oficiálneho programu. Bonusy nás dostávali občas do kolien.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pestrosť programu a predovšetkým množstvo bonusov/doplnenie programu, ktoré zabezpečil zabezpečil váš bezkonkurenčný sprievodca. Marcel Šmátrala bol pripravený, ústretový a nabitý vedomosťami. Tešíme sa na jeho ďalšie sprevádzanie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Videli sme veľa podôb Thajska, od množstva chrámov, život domorodcov v tradičných dedinkách, pulz Bangkoku, thajský box, vyskúšali sme tradičnú thajskú masáž, previezli sa na rôznych dopravných prostriedkoch, ochutnali neznáme druhy ovocia, thajskú pouličnú kuchyňu, videli pestovanie ryže, krásnu prírodu ostrova Koh Chang.... Nedá sa sem všetko vtesnať, ale každý krok bol obohatením a zo zážitkov z Thajska budeme dlho čerpať pozitívnu energiu.... Sprievodca ? V katalógu uvádzate, že pán Marcel Šmátrala je top sprievodca. Poopravte si to na TOP-MEGA-ULTRA SPRIEVODCA. Jeho rozsah vedomostí o Thajsku, ochota ukázať všetky tváre krajiny, v ktorej sme boli, organizačné schopnosti, načasovanie programu a maximálna osobná zainteresovanosť k celej veci sú excelentné.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najviac sa mi pacila prezentacia krajiny sprievodcom panom M. Smatralom, ktory ku vsetkym navstivenym miestam aj nezahrnutym v programe zajazdu poskytol obsirny vyklad, doplneny o historiu vyvoja celej krajiny. Nadstandardne znalosti sprievodcu o krajine, v ktorej on sprevadza, robia zo zajazdov nezabudnutelne zazitky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý zájazd bol veľmi krásny. Zážitkov mám strašne veľa a ťažko sa mi určuje poradie. Marcel Šmátrala je veľmi dobrý sprievodca, program zájazdu obohatil každý deň o nejaký "bonus". Je veľmi vzdelaný, ústretový, každému účastníkovi zájazdu sa venoval, všetko vysvetlil, skrátka super sprievodca.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná .

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands