Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Pochod certov, Wolfgangsee, vianocna atmosfera, krasny Salzburg. Sprievodca bol vyborny, znaly historie, ovlada perfekt nemecky, zabavny. Odporucam vsetkym znamym.

Sprievodca
Program

5 1 5

Sprievod čertov a potom aj krásne mesto Salzburg - najsilnejšie zážitky. Pán Gombár je úžasný sprievodca, vyhovie každému klientovi, zaslúži si pochvalu a veľkú vďaku.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné. Max. spokojnosť so sprievodcom p. Gondárom, bol plný vedomostí z histórie a geografie a veľmi vtipný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Uz dlho sme nezazili taky vydareny zajazd. S programom sme boli nadmieru spokojni. Velmi dobry vyber na to, ze bol iba dvojdnovy zajazd. No najviac by sme chceli vyzdvihnut nasho sprievodcu. Tak znaleho, odborne zdatneho a zaroven vtipneho sme mali naposledy v januari s inou cestovkou. S priatelkou sme sa zhodl,i ze s tymto sprievodcom pojdeme vsade aj na koniec sveta keby tam Satur robil nejaky zajazd. Boli sme velmi spokojni s CK, soferom a sprievodcom.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pochod čertov, krásna dedinka St. Wolfgang s vianočnou atmosféru, dobrá organizácia zájazdu. Fantastický sprievodca, neskutočne veľa vedomostí, super prístup k cestujúcim, veľmi dobre všetko zorganizoval, ťažko nájsť ešte jedného takého výnimočného sprievodcu.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná. Veľmi príjemný, vtipný a plný vedomostí sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčil som nám program a hlavne sprievodca p. Bohuslav Gondár. Bol veľmi milý a mal dostatok potrebných informácii o miestach, ktoré sme navštívili. Nepáčilo sa nám ubytovanie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľká spokojnosť.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR