Recenzie - Ponza & Rím s návštevou Vily Borghese

Taliansko, Lazio, Rím

5 6 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
6 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Prevažne spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Velmi dobre zostaveny program - kombinacia navstevy mesta, vhodny vyber pamiatok s pobytom pri mori. Pani sprievodkyna ma siroky okruh vedomosti co sa tyka historie, umenia aj sucasneho diania v krajine a vie ich prirodzene odovzdavat dalej. Tiez bola velmi empaticka a pozorna, aj malicke zadrhele riesila za nas v talianskom jazyku.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi sa nám páčila prehliadka Vatikánskych múzeí, Anjelského hradu. Zvlášť pozitívne hodnotíme výlet na ostrov Ponza spojený s kúpaním, výbornú polohu a kvalitu ubytovania. Veľmi vysoko hodnotíme milý prístup, ochotu a profesionalitu sprievodkyne Henriety Vantovej, na ktorú môžete byť právom hrdí.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd a sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa mi jasná organizovanosť zájazdu - a najviac výlet na Ponzu, čím myslím kúpanie v mori. Výborná sprievodkyňa - je to nedocenená práca, ja by som to nedokázal robiť viackrát ako raz.....

Sprievodca
Program

3 1 5

Páčil sa nám celkový program ale aj to, že sme sa dostali na miesta mimo hlavný program. Výlet na ostrov Ponza. Veľké ĎAKUJEM patrí pani sprievodkyni, že nám po zrušenom lete vybojovala odlet z Ríma čo najskôr, hoci to bolo s prestupom. Boli sme spokojní aj s ubytovaním - výhodná poloha, príjemné prostredie. Dobré organizačné schopnosti sprievodkyne, nechýbala starostlivosť, ochota poradiť a úsmev na tvári. Očakávali sme viac informácií z histórie a výklad ohľadom pamiatok a života v Ríme a Vatikáne, viac komplexnejšie a profesionálnejšie.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands