Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
21 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Všetko sa mi páčilo, úžasné mesto, sprievodkyne aj vodiči. Sprievodkyňa Saturu p. Gabika bola excelentná. Všetkým odporúčam tento zájazd a túto cestovku.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa mi všetko, najviac otváranie mostov.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výber najkrajších a najzaujímavejších pamiatok Petrohradu. Veľmi šikovná, sčítaná, obetavá a nápomocná sprievodkyňa Ing. Sútorisová, ktorá sa maximálne venovala všetkým účastníkom. Obdivovali sme jej pripravenosť a informovanosť o priebehu cesty, ako aj samotnej destinácie. Podávala nám kvalitné a presné informácie, históriu počas celej cesty a to veľmi prijateľným a zrozumiteľným spôsobom. Pochváliť musíme aj miestnu sprievodkyňu, ktorá sa nám venovala a mala obrovské znalosti, ktoré nám odovzdávala Pochváliť musíme aj vodičov za bezpečnú a plynulú jazdu a taktiež vždy ochotných vyhovieť účastníkom. Veríme, že aj naďalej budete poskytovať také kvalitné služby.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetky paláce a chrámy zanechali veľký dojem. Najviac asi Petrodvorec, Carskoje selo a Zimný palác. Sprievodkyňa je šikovná a ústretová, snažila sa nám ukázať čo najviac z Petrohradu.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejší zážitok - katedrála v Pskove. Obetavá a ústretová sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd. Pohotový a príjemný sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Bezchybná pripravenosť sprievodkyne. Pani Gabika urobila aj nemožné pre našu spokojnosť. Budúca dovolenka bude určite so Saturom.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najkrajší zážitok Ermitáž, Petrodvorec a chrámy v Petrohrade. Výborní šoféri, cítili sme sa na cestách bezpečne. Skvelá ruská sprievodkyňa v Petrohrade. Výborná sprievodkyňa Saturu - ochota, znalosť podmienok, ústretovosť a zodpovednosť.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands