Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
65 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Pre zrušenie odletu z Viedne do Petrohradu 3.6.2018 sa nám skrátil zájazd o 1 deň. Napriek skrátenému času sprievodcovia zorganizovali návštevu skoro všetkých plánovaných prehliadok pamätihodností mesta z pôvodného programu zájazdu. Ruská sprievodkyňa podala zrozumiteľnou formou vysvetlenia histórie a architektúry Petrohradu a okolia. Oceňujeme jej vedomosti a tiež dobrú češtinu. Veľmi dobré boli aj presuny autobusom, čím sa šetril čas aj fyzická námaha účastníkov zájazdu.

Sprievodca
Program

4 1 5

Excelentný výber pamiatok, dobre zorganizované návštevy jednotlivých klenotov ruského stavebníctva. Možnosť videnia pomerne veľkého rozsahu pamiatok, aj keď možno na Ermitáž je potrebný dlhší čas na oboznámenie sa s vystavenými umeleckými predmetmi. Excelentný prístup a ochota sprievodcov - domáci aj zo Slovenska s erudovaným výkladom.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné.

Sprievodca
Program

3 1 5

Celý program bol zostavený dobre, aby sme v danom čase videli maximum. Výborná ruská sprievodkyňa Lena.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetky pamiatky, ktoré sme navštívili, nás očarili, nemožno vypichnúť len jednu oblasť. Úžasný zážitok bolo otváranie mostov so sprievodom hudby a ohňostrojom. Ochotný a ústretový sprievodca.

Sprievodca
Program

3 1 5

Dobry program, narocny,ale nie prilis ako obcas na poznavackach byva. Prijemny sprievodcovia, ci uz Lena z ruskej strany, alebo Milan Homola zo Saturu sa snazili urobit pobyt co najlepsi. Dobre casove rozlozenie. Bolo by dobre vediet dopredu o moznostiach kultury (balet, folklor, opera) a nie az na mieste.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné. Profesionálny prístup, vysoká odbornosť sprievodcu.

Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness