Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
11 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Páčila sa nám cesta loďou po Ladožskom jazere, záujem členov posádky o sviatky (narodeniny, meniny) cestujúcich a milé prekvapenie pre nich. Vystriehnutie nového sviatku vítania kadetov v Petrohrade. Zaujímavou zmenou popri krásnych prehliadkach boli aj spevy mužov v Cárskom sele a mníchov na ostrove. Milé sprievodkyne (Hana Školkayova, a ruská sprievodkyňa Elena), ktoré sa vyznali vo všetkom, vždy poradili (aj čo sa týka iných zájazdov, nielen prebiehajúceho), odporučili miesta na pozretie, kde sa najlepšie stravovať, ktoré miesta samostatne ešte navštíviť, budúce zájazdy a hlavne mali aktuálne informácie o prostredí, v ktorom sme boli, čo sa kde malo stavať, čo kde práve platí, čo práve v správach dávali minulý deň...

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčili sa nám znalosti miestnych sprievodcov a zostavený program poznávacieho zájazdu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najviac sa nam pacil samotny Petrohrad. Obehali sme vsetky najznamensie pamiatky a miesta. Program bol dobre rozvrhnuty, vyklad k pamiatkam od sprievodcu taktiez velmi dobry. Plavba lodou - toto by sme si uz znova urcite nezopakovali. Kajuty boli male aj pre 1 cloveka a nie to este pre 2. Socialne zariadenie na lodi bolo katastrofalne, jedlo taktiez nic moc.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý zájazd bol pekný, všetko čo ponúkal program, ale asi to naj bola návšteva Ermitáže a otváranie mostov. Príjemná, starostlivá pani sprievodkyňa, aj pani Elena v Petrohrade. Ďakujeme.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vyborny program (Petrohrad a Ladozske jazero) a mila sprievodkyna (to uz je info od mamy, ktora ma precestovaneho pol sveta ), Mama, ktorej som kupila tento zajazd na 70, ,prisla nadsena. Dakujem velmi pekne.

Sprievodca
Program

5 1 5

vynikajúce

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčil sa mi celý program - DK

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands