Panama - dokonalý oddych v tropickom raji

Panama

4 4 recenzie

Celkové
hodnotenie
4
4 5

Titulná fotka
Tradičný tukan na Paname
Isla Zapatilla v provincii Bocas del Toro
Pohľad od mora na pláž a palmy na Paname
Panamský prieplav
Uličky na Paname
Mapa miest, ktoré navštívime počas zájazdu
Prístav v Panama City
Výhľad z pláže na more s loďou
Panamská katedrála

Podrobné info o zájazde


Raňajky

Priamo na pláži

Veľkosť skupiny max 16 osôb

Slovenský sprievodca

S pobytom pri mori

Národné parky

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

9-dňový letecký zájazd.

Ubytovanie

4* hotely.

Stravovanie

Raňajky a all Inclusive počas pobytovej časti.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu na trase Viedeň – Panama - Viedeň, s prestupom v Madride, transfer BA – letisko Schwechat – BA, privátny transfer letisko – hotel – letisko, 4x ubytovanie s raňajkami v 4* hoteli v Panama City, 3x ubytovanie v plážovom hoteli 4* s all inclusive, prehliadku Panama City a Panamského prieplavu, návštevu NP Soberranía a Monkey Island, sprievodcu CK SATUR počas poznávacej časti (1. - 4. deň) a servisné poplatky 490 EUR

Celková cena nezahŕňa

Ostatné poplatky: vstupy a fakultatívne výlety, za jednolôžkovú izbu 490 EUR a cestovné poistenie.

Doprava

Letecká

Program zájazdu

1. deň

Transfer na letisko do Viedne, odkiaľ začneme našu spoločnú cestu za oddychom a poznávaním. Podvečerný prílet do hlavného mesta krajiny,   Panama City a následný transfer do hotela.    Panamská metropola vás očarí svojou čistotou a bezpečnosťou. Je to mesto kontrastov, kde navštívime koloniálne časti starého mesta a moderné časti finančného centra s typickými mrakodrapmi. Najväčším lákadlom je najväčšie obchodné centrum v Strednej Amerike.

2. deň

Po raňajkách sa vydáme preskúmať nádherné, koloniálne staré mesto Casco Viejo (UNESCO), kde nás očarí jeho architektúra a príjemná, karibská atmosféra. Následne sa presunieme mimo mesta, kde navštívime známy Panamský prieplav, jeden    z divov sveta. Prieplav je dlhý 77 km, ročne ním prepláva vyše 14 tisíc lodí a práve vďaka nemu, nemusia lode prechádzajúce z Atlantického do Tichého oceánu plávať okolo celej Južnej Ameriky. Večer sa vrátime do hotela v Panama City. 

3. deň

Dnešný deň bude venovaný unikátnej prírode a obyvateľom, ktorí s ňou žijú v dokonalej harmónii. Presunieme sa do národného parku Soberanía. Tu navštívime dedinku obývanú indiánmi, a preplavíme sa jazerom Gatun na jedinečný Monkey Island. Pri prechádzke nás určite očarí aj krása dažďového pralesa Gambou. Následne sa presunieme naspäť do hotela v Panama City.    

4. deň

Po raňajkách si doprajeme individuálne voľno, počas ktorého budete mať možnosť absolvovať fakultatívny výlet do karibského súostrovia San Blas. Je tvorené viac než 300 ostrovmi, z ktorých je však drvivá väčšina neobývaná. Čaká nás plavba pomedzi tieto jedinečné ostrovčeky a oddych na nádherných plážach s krištáľovo čistou vodou. Následný návrat do Panama City.

5. - 7. deň

"Cielo en la tierra“, alebo raj na zemi! Čakajú nás    dni plné relaxu, vynikajúce miešané drinky priamo na pláži a pozorovanie nádherných západov slnka. Budete mať možnosť vyskúšať množstvo fakultatívnych aktivít či výletov ako šnorchlovanie, potápanie, bicyklovanie, kajaking, tenis, golf, výlety na lodi alebo štvorkolkách, dokonalý wellness či rybačku. Počas silvestrovského termínu nás čakajú oslavy Nového roka, ktoré sa v tejto plážovej destinácii spájajú so skvelou atmosférou, vynikajúcou hudbou, lahodným rumom, morskými špecialitami a hlavne, tropickým počasím. Táto kombinácia učaruje skutočne každému a iný Silvester, si už nebudete vedieť ani predstaviť.

8. - 9. deň

Doobeda si ešte doprajeme poslednú prechádzku po pláži a pomaly sa presúvame naspäť do Panama City. Čaká nás podvečerný let do Viedne a transfer do Bratislavy.

Poznámka

Maximálna veľkosť skupiny 10 osôb.

Zmena programu vyhradená.

Panama

Panama je pútavá stredoamerická krajina známa osemdesiat kilometrov dlhým Panamským prieplavom, ktorý je svetovou raritou a dôležitou obchodnou cestou.

Hlavné mesto: Panama
Časový posun: -6h

Mena: Balboa
Kurz: 1€ = 1,143 PAB

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness