Recenzie na Okruh Škótskom a Írskom

Írsko, Škótsko, Veľká Británia

4 14 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Krajina je veľmi pekná, som rada, že som mohla zájazd absolvovať. Počasie si nevyberieme - ale boli sme pripravení na dážď a zvládli sme to. Boli sme spokojní s väčšinou hotelov - až na Glasgow - to bola vyslovená katastrofa (vrátane raňajok ale aj lokality, kde sme mali strach vyjsť von z hotela - toto dosť pokazilo dojem zo Škótska). Vážne výhrady máme voči sprievodkyni - jej správanie bolo neprofesionálne, reakcie neadekvátne a výklad nedostatočný. Neboli sme pripravení na to, že vodiči v Škótsku a Írsku majú možnosť jazdiť len 9 hodín - takže sme pomerne skoro odchádzali z miest do hotelov.

Program

5 1 5

Krásna príroda, pamiatky, múzeá.... Pripomienky k hotelu v Glasgowe. Málo času v Edinburgu. Nezastavili sme sa všade, ako bolo uvedené v programe.

Sprievodca
Program

3 1 5

Uzasne kvety v crepnikoch na budovach, v parkoch a v zahradkach. Uzasne farebne kombinacie. Dlhe presuny autobusom v Irsku. Mesto Edinburgh by si zasluzilo aspon 2, pripadne 1,5 dna na prehliadku.

Sprievodca
Program

3 1 5

Krásna krajina, milí ľudia. Čo sa týka zabezpečenia (hotel, doprava atd), bolo všetko v poriadku, sprievodkyňa vybavila. Ale čo sa týka informácií o navštívených miestach a samotné sprevádzanie boli slabšie. Dozvedeli sme sa iba veľmi málo. Počas prejazdov takmer vôbec nevyužívala mikrofón. Niektoré miesta sme iba preleteli, nebol čas sa zastavovať (kvôli autobusu?) Prekážalo mi aj to, že autobusár mohol jazdiť iba 9 hodín denne (vrátane všetkých prestávok), tým pádom sme sa neustále ponáhľali na hotel a veľa miest iba letmo prebehli. Od kvalitného poznávacieho zájazdu očakávam program od rána do večera (v minulosti som bola veľmi spokojná, preto viem porovnať). V meste Cork sme sa ani nezastavili, napriek tomu, že bol zaradený do plánu cestovky. V meste Edinburgh sme videli toho veľmi málo, tiež sme iba rýchlo prebehli (okrem hradu a kráľovského sídla). Počasie, si myslím, by nemalo byť prekážkou.

Sprievodca
Program

4 1 5

Pacila sa nam prekrasna priroda Skotska a Irska, mesta, ktore sme stihli navstivit, plavba zo Skotska do Irska,...dobry vzduch, prijemne obyvatelstvo oboch krajin, tiez prijemna spolocnost, dolezita okolnost, ze sme boli 16 v skupinke (a nie viac). Ubytovania okrem 1-2 boli na vyhovujucej, slusnej urovni. Sprievodkyna sa o nas starala, riesila, co bolo treba. Na vysledku jej prace bolo vidiet, ze aj ked sa jedna o mladu osobu, bola skusena vo svojej praci. Myslim si, ze aj vdaka nej bola v skupine pohoda.

Sprievodca
Program

4 1 5

Pripomienka k úrovni hotelov v Škótsku. Zlá organizácia - možnosti stravovania (vždy len večer po 19 h.). Vodič vôbec nebol ústretový, určoval prestávky bez možnosti stravovania. Fundovaná sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prijemna sprievodkyna, scitana a ochotna, velmi pozitivne hodnotenie, vedela vyriesit situacie v prospech klienta. Ako mensie negativum hodnotim zbierku sprepitneho pre sofera autobusu, tato suma by mala byt na dobrovolnosti, pokial nie je uvedena v pokynoch pripadne katalogu. V konecnom dosledku bolo riesenie ponechane na sprievodkynu, ktora bola postavena medzi sofera, ktory si narokoval na sprepitne v stanovenej vyske a medzi klientov, ktori neboli ochotni zaplatit sumu .

Sprievodca
Program

3 1 5

Kvalita hotelov v Skotsku - podla nas ju treba zvysit. (Hotely v Irsku boli vyborne). Denny program vopred pripravit a zladit s povinnymi prestavkami sofera autobusu, s jeho pracovnou dobou a s casom potrebnym na presuny medzi pamiatkami/mestami .

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands