Recenzie - Okruh Škótskom a Írskom

Írsko, Škótsko, Veľká Británia

4 10 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
10 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Pacila sa nam prekrasna priroda Skotska a Irska, mesta, ktore sme stihli navstivit, plavba zo Skotska do Irska,...dobry vzduch, prijemne obyvatelstvo oboch krajin, tiez prijemna spolocnost, dolezita okolnost, ze sme boli 16 v skupinke (a nie viac). Ubytovania okrem 1-2 boli na vyhovujucej, slusnej urovni. Sprievodkyna sa o nas starala, riesila, co bolo treba. Na vysledku jej prace bolo vidiet, ze aj ked sa jedna o mladu osobu, bola skusena vo svojej praci. Myslim si, ze aj vdaka nej bola v skupine pohoda.

Sprievodca
Program

4 1 5

Pripomienka k úrovni hotelov v Škótsku. Zlá organizácia - možnosti stravovania (vždy len večer po 19 h.). Vodič vôbec nebol ústretový, určoval prestávky bez možnosti stravovania. Fundovaná sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prijemna sprievodkyna, scitana a ochotna, velmi pozitivne hodnotenie, vedela vyriesit situacie v prospech klienta. Ako mensie negativum hodnotim zbierku sprepitneho pre sofera autobusu, tato suma by mala byt na dobrovolnosti, pokial nie je uvedena v pokynoch pripadne katalogu. V konecnom dosledku bolo riesenie ponechane na sprievodkynu, ktora bola postavena medzi sofera, ktory si narokoval na sprepitne v stanovenej vyske a medzi klientov, ktori neboli ochotni zaplatit sumu .

Sprievodca
Program

3 1 5

Kvalita hotelov v Skotsku - podla nas ju treba zvysit. (Hotely v Irsku boli vyborne). Denny program vopred pripravit a zladit s povinnymi prestavkami sofera autobusu, s jeho pracovnou dobou a s casom potrebnym na presuny medzi pamiatkami/mestami .

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažne spokojná. Obmedzený pracovný čas vodičov je 9 hodín, čo neumožňuje dodatočný čas návštevy jednotlivých lokalít.

Sprievodca
Program

4 1 5

Velmi spokojna. Sprievodkyna Zuzanka Zatopkova je uzasna - komunikativna, empaticka, s vynikajucimi organizacnymi schopnostami....proste jednicka.

Sprievodca
Program

3 1 5

veľmi dobré

Sprievodca
Program

2 1 5

Zájazd bol dosť orientovaný na galérie, múzeá, málo času bolo na útesoch.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands