Recenzie zákazníkov CK SATUR

New York - Big Apple

Celkové
hodnotenie
4
37 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Dobre organizované, výborné ubytovanie. Spreivodca CK zodpovedný a priateľský prístup.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná. Pripomienky k sprievodkyni.

Program

5 1 5

Hodnotíme velmi pozitivně přístup, znalosti i ochotu průvodkyně paní Zuzany Zátopkové. Byla dobře připravena a utvářela pohodu na zájezdu.

Sprievodca
Program

3 1 5

Pokiaľ mám hodnotiť z hľadiska destinácie, tak hodnotím veľmi pozitívne krásne mesto a celkový dojem z kultúry a zážitkov. Pokiaľ mám hodnotiť z hľadiska sprievodkyne a teda “pridanej hodnoty” zo Saturu, tak tam sú obrovské výhrady. Neprofesionálne reakcie na dotazy klientov, nevhodné chovanie.

Program

5 1 5

Vynikajúci zájazd. Pan Ivan Seba je idealny sprievodca, ktory sa osvedcil po kazdej stranke, ci ludskej ale aj odbornej. Jeho vedomosti a skusenosti nam zjednodusili pobyt v New Yorku tym, ze sa vyborne orientoval v meste a aj pri preprave metrom. Je to idealny sprievodca, ustretovy a tolerantny clovek.

Sprievodca
Program

5 1 5

Miesta ktore sme navstivili v nas zanechali velmi silny zazitok, boli sme velmi spokojni, to co sme ocakavali nas uspokojilo, budem to urcite odporucat znamym. Pre nas osobne to urcite nebola posledna navsteva NYC, radi si to zopakujeme. Chcem vyzdvihnut sluzby sprievodcu Ivana. Bol absolutne profesionalny, vedel nam ponuknut vela informacii, bol kamartsky, empaticky.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands