Najkrajšie mestá Švajčiarska

Švajčiarsko

4 13 recenzií

Bern, Švajčiarsko
Bern, Švajčiarsko
Bern, Švajčiarsko
Zurich, Švajčiarsko
Zurich, Švajčiarsko

Podrobné info o pobyte


Úvod

3-dňový letecký zájazd.


Doprava

Lietadlo.


Strava

2x raňajky.


Cena zahŕňa

Leteckú dopravu Viedeň – Zürich – Viedeň, transfer Bratislava – Schwechat – Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, 2x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, celodenný výlet do Bernu a Luzernu, sprievodcu.

Cena nezahŕňa

Prepravu počas pobytu v Zürichu okrem uvedenej, vstupy a cestovné poistenie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky 190 EUR/osoba.

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 88 EUR.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.


Ubytovanie

2x v hoteli 3*.

Program zájazdu

Úvod

Najväčšie mesto a finančné centrum Švajčiarska Zürich, hlavné mesto Švajčiarska malebný Bern so starým mestom chráneným UNESCO a živými medveďmi ako symbolom, Luzern s najstarším dreveným mostom v Európe, možnosť plavby po zürišskom jazere, či návšteva múzeí a galérií. Všade pohoda a pokoj.

Program

1. deň:

Transfer z Bratislavy na letisko Schwechat pri Viedni, odlet do Zürichu. Pešia prehliadka mesta, najväčšieho mesta a finančného centra Švajčiarska. Prejdeme sa po svetoznámej Bahnhofstrasse s množstvom luxusných obchodov a kaviarní. Navštívime katedrálu Grossmünster, kostoly Fraumünster s oknami od M. Chagalla a Sv. Petra s najväčším hodinovým ciferníkom v Európe. Prejdeme sa uličkami s remeselníckymi domami pozdĺž rieky Limmat. Ubytovanie.

2. deň:

Raňajky. Odchod na výlet do malebného Bernu – hlavného mesta Švajčiarska a sídla federálnej vlády. Pešia prechádzka starým mestom patriacim do zoznamu pamiatok chránených UNESCO s prehliadkou pamätihodností, akými sú katedrála Münster, Orloj či živé medvede – znak Bernu. Pokračovanie do Luzernu, pešia prehliadka historického centra a najstaršieho dreveného mosta v Európe. Večer návrat do hotela.

3. deň:

Raňajky. Fakultatívne plavba po jazere v Zürichu alebo individuálne voľno. Zvyšok voľného času využijeme na nákupy a poslednú kávičku v Zürichu. Možnosť navštíviť múzeá a galérie. Transfer na letisko v popoludňajších hodinách, odlet do Viedne a po prílete transfer do Bratislavy.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness