Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
21 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Výborné.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok - Moskva.

Sprievodca
Program

5 1 5

Obe mestá sú veľmi čisté a samozrejme navštívené pamiatky boli úžasné. Obe česky hovoriace sprievodkyne boli skvelé.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčil sa nám český výklad od Naďky v Moskve a Lenky v Petrohrade. Veľmi vzdelanie milé a ochotné sprievodkyne. Sprievodca Saturu bol veľmi ochotný a príjemný chlapík.

Sprievodca
Program

4 1 5

Na zájazde Moskva – Petrohrad, bolo fajn, vyšlo nám aj počasie, obe sprievodkyne, v Moskve aj v Petrohrade boli super, ukázali nám čo sa dalo, porozprávali všetko o jednotlivých mestách, navštívených miestach, o panovníckych rodoch aj o obrazoch a muzeálnych zbierkach. Boli veľmi milé, ústretové a ochotné poukazovať nám mestá a podeliť sa s nami o informácie. Videli sme toho veľa a myslím si ,že cestu zvládali všetci. Zájazd mal len jednu chybu, pri nástupe do lehátkového vlaku nebolo dodržané požadované rozmiestenie osôb, čo doriešila sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

3 1 5

V prvom rade ma "šokovala" v dobrom slova zmysle čistota a poriadok v oboch mestách (teda v Moskve i v Petrohrade). Veľmi pozitívne hodnotím výber ruských sprievodkýň (prístup, vedomosti, komunikačné schopnosti). Pripomienky k výberu moskovského hotela - COSMOS" - a hlavne k úrovni hotelových raňajok.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Každá časť zájazdu mala svoje čaro-z ktorých sme si odniesli veľa úžasných zážitkov. Celkovo zájazd hodnotím veľmi pozitívne a to aj vďaka skvelým sprievodcom. Najsilnejším zážitkom boli pre nás oslavy 9. mája v Moskve.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands