Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
23 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Krásne historické pamiatky, dobré služby, čistota,... Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Krása a čistota Moskvy. Ulice bez jedinej smietky. Krásne opravené fasády. Veľmi zodpovedné ruské sprievodkyne v Moskve aj v Petrohrade. Prekrásny moskovský Arbat. Fascinujúca jantárová komnata v Petrohrade.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojný.

Sprievodca
Program

4 1 5

Dobry miestny sprievodcovia. Diskomfortne cestovanie nocnym vlakom. Pre statny sviatok nedostali sme sa do Kremla ani na Cervene namestie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Mali sme možnosť spoznať (adekvátne času, ktorý sme mali k dispozícii) bohatú a vyspelú krajinu so srdečnými ľuďmi. Za túto skúsenosť sme vďační. Všetci sprievodcovia boli veľmi znalí a fundovaní v tom čo prezentovali. Okrem toho oceňujeme ich ľudský prístup, ochotu a nekonečnú trpezlivosť. Nie sme spokojní iba s tým, že v súvislosti s poznávacími zájazdami musíme popracovať na vlastnej fyzickej kondícii. Ďakujeme SATUR-u za profesionálny prístup. Tešíme sa na ďalšie ponuky.

Sprievodca
Program

3 1 5

Páčili sa nám kultúrne pamiatky a objekty zaradené do programu zájazdu. Sprievodca mal dobré teoretické vedomosti o pamiatkach aj orientáciu v miestach pobytu, avšak organizačná spôsobilosť (napr. pri presunoch, pri prestávkach na stravu, administrative na recepciách a pod.) dosť "pokrivkávala", čo spôsobovalo nervozitu a nespokojnosť. Sprievodcovia by mali brať zreteľ na to, že aj keď nie je zabezpečená strava (obedy, večere), tak účastníci sa stravovať musia a preto by mal byť v programe na to rezervovaný čas a miestne znalí sprievodcovia by mohli odporúčať osvedčené stravovacie zariadenia.

Sprievodca
Program

5 1 5

Ermitáž a Tretjakovská galéria nás očarili.

Program

2 1 5

dobré

Sprievodca

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness