Recenzie zákazníkov CK SATUR

Maroko za tajomstvami kráľovských miest

Celkové
hodnotenie
4
12 5

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Výborná sprievodkyňa Katarína Maruškinová, ktorá odborne vysvetlila všetky navštívené miesta.

Sprievodca
Program

4 1 5

Dobrý program s množstvom zážitkov, výborná malá disciplinovaná skupina, výborná doprava a slušné hotely. Veľmi milá, ústretová, dobre informovaná, odborne i jazykovo fundovaná, priateľská sprievodkyňa. Miestny vodič by mohol mať vodu na predaj.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok bol výlet na Saharu, prekrásne scenérie pri prechode Atlasom, miestne trhoviská, milí ľudia, vynikajúca strava a celková atmosféra. Zájazd splnil očakávania, na niektorých miestach bolo príliš málo času na prehliadku, ale pri programe, ktorý je taký pestrý a sú nutné dlhšie presuny, sa to dá pochopiť. Veľmi oceňujem to, že podobné zájazdy organizujete s nižším počtom účastníkov, čo je veľká výhoda oproti veľkým skupinám, či už pri ubytovaní, presunoch, stravovaní v miestnych reštauráciách a pod., kde potom ide všetko oveľa rýchlejšie a nie je nutné čakať na ďalších 25-30 ľudí. Sprievodkyňa Mirka sa o nás starala, bola veľmi milá, ústretová, zodpovedala na každú našu položenú otázku, nemala žiadny problém s komunikáciou či už so všetkými účastníkmi zájazdu alebo s miestnymi sprievodcami alebo obyvateľmi

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná. Sprievodca bol nadmieru pohodový.

Sprievodca
Program

4 1 5

Architektúra, pamiatky rôznych období islamu, dobrý výklad sprievodcu - poznal pomerne dobre krajinu a pomery v nej, pútavo rozprával, snažil sa zodpovedať všetky naše otázky. Dlhé presuny autobusom, privítal by som aj kvalitnejšie hotely, samozrejme za vyššiu cenu. Nesadla nám strava, väčšina účastníkov zájazdu mala určité žalúdočné problémy.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok - pamiatky a život obyvateľov. Čiastočné pripomienky k ubytovaniu.

Sprievodca
Program

4 1 5

Sprievodca pán Kremer vedel pútavo rozprávať o krajine. Mali sme velmi dobrého vodiča.

Sprievodca
Program

3 1 5

Dlhé presuny - prílet do Oujdy - ďaleko od navštevovaných miest ! Keďže boli 3 dni sviatky po ukončení Ramadánu - paláce, mešity zatvorené.

Sprievodca

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR