Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
5 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Celé Maroko je absolútny skvost. Každá dedinka, mestá, či už kráľovské alebo tie menej známe. Farebná krása je nezabudnuteľná z každého uhlu pohľadu. Atlas s jeho palmeriami zanechá zážitky do konca života.... príjemní ľudia, výborné jedlo.... prekrásne kazby aj mešity.... zoznam superlatívov by bol nekonečný))) Ubytovanie bolo veľmi príjemné a pekné. Najsilnejší zážitok bol samozrejme pobyt na Sahare)). Je veľká škoda, že kvôli presunom sme nemali takmer žiadny priestor si len tak vychutnať atmosféru miest, kde sme boli - okrem Sahary... tam to bolo dokonalé))))) po každej stránke. Napr. aj v Ouzazarate sme bývali úplne mimo mesta, hoci hotel bol najkrajší na celej ceste. Lenže ísť späť do mesta sa vôbec neoplatilo pretože sme tam prišli večer... Sprievodkyňa Katka je príjemná, ľudská, ochotná.... niet jej čo vytknúť!

Sprievodca
Program

3 1 5

Pekná krajina, exotické prostredie, príjemná partia ľudí, celkom fajn sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

4 1 5

Mila, sympaticka, zodpovedna, ochotna, znala pomerov sprievodkyna ... dobry vyber. Pacila sa nam pust, jazda na tave, Marakes, hotel Riad Ourzazate, oazy, Atlas... Dlhe presuny busom, ale inak sa nedalo.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Priblíženie kultúry a krajiny vďaka informáciám od sprievodkyne, nocovanie na púšti a pobyt v butikovom hoteli v Ouarzazate - Marakéš - najsilnejšie zážitky. Rada by som vyzdvihla profesionalitu a ústretovosť sprievodkyne Táne, vďaka nej bol pobyt veľmi príjemným zážitkom. Ďakujem aj za prístup pri riešení menšieho zdravotného problému syna.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands