Recenzie zákazníkov CK SATUR

Maroko - križovatka farieb a vôní

Celkové
hodnotenie
5
76 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Výborný program, výborní spoľahliví a bezpeční vodiči, vždy čistý autobus zvonka i zvnútra, výborní domáci sprievodcovia .Letecká doprava bezchybná. Sprievodca pán Filip Gelačík,veľmi dobrý, snaživý, ústretový,ochotný, na zájazd dobre odborne pripravený. Jedinou pripomienkou bolo, že sme často z našej iniciatívy žiadali zastaviť autobus na krátke fotozastávky, pričom sme bez zastávky obišli výhliadkové terasy s krásnymi prírodnými scenériami.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd bol vynikajúco zorganizovaný, splnil všetky očakávania, obzvlášť vynikajúci bol sprievodca Filip Gelačík. Lepšieho sprievodcu sme na organizovanom zájazde nemali. Bol maximálne ústretový, pohodový, splnil nám všetky priania a požiadavky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý zájazd bol super vrátane sprievodcu zo Saturu a domácich sprievodcov a vodičov autobusu (sú to veľkí profesionáli).

Sprievodca
Program

3 1 5

Rôznorodosť krajiny, farebnosť. nepáčil sa mi veľký počet návštev v suvenírových obchodoch (ķožené veci, koberce, tepané veci, arganový olej, ruže a ich výrobky)....

Sprievodca
Program

4 1 5

Páčilo sa nám okolité prostredie, príroda, život Maročanov. Slabšia úroveň hotelov. Odporúčam nedávať do programu návštevy obchodných rodín zameraných na predaj ich výrobkov, kto si chce niečo kúpiť, kúpi si aj bez toho a neponúkať to na silu celej skupine. Milý a ochotný sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Úžasná medina vo Feze, nádherná mešita v Casablance, trhy v Marakechi a púštne oblasti a život v nich. Môžem povedať, že celý zájazd bol výborný, aj sprievodca sa veľmi snažil, u mňa má známku výborný.

Sprievodca
Program

3 1 5

Casablanca a mešita v nej - najsilnejší zážitok.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands