Recenzie zákazníkov CK SATUR

Maroko - križovatka farieb a vôní

Celkové
hodnotenie
5
97 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Všetky miesta boli nádherné, najväčšie zážitky boli z mesta Fes kde sme boli vo viacerých výrobniach ale nádherné boli aj navštívené paláce a iné pamätihodnosti. Uvítali by sme na záver marocký večer, v prvú noc v Marakeši v hoteli Diwane sme mali izbu nižšej kategórie. Vodič autobusu a jeho pomocník počas celého zájazdu nám ochotne vyšli v ústrety, vodič bol veľmi pozorný, išiel podľa predpisov a človek sa nemusel báť ani na kritických úsekoch Atlasu. Sprievodkyňa bola na vysokej odbornej úrovni, jej zásluhou sme sa dozvedeli veľmi veľa informácií aj nad rámec , je kvalifikovaná a ozaj do hlbky pozná Maroko, miestni sprievodcovia ju tiež poznali, jej zásluhou sme mali zmenu programu, že sme nešli na východ slnka do Sahary ale na západ slnka, čo odporúčam aj zmeniť v programe, lebo je oveľa väčší pôžitok a je podstatne teplejšie ako nad ránom, keď je človek ešte ospalý. Dúfam, že s tou sprievodkyňou ešte pocestujem niekde na poznávací zájazd, lebo bola maximálne ochotná, fundovaná a jej vedomosti o danej krajine sú na vysokej odbornej úrovni. Taktiež miestni sprievodcovia boli veľmi znalí problematiky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prehliadka mesta Fez a výlet do púšte na ťavách - najsilnejší zážitok. Slabý výber jedál a čistota hotelov. Veľmi milý a ústretový prístup sprievodkyne ku každému účastníkovi zájazdu. Flexibilné riešenie situácií. Dokonalý prehľad sprievodkyne o histórii i o súčasnom dianí v Maroku.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najviac sa mi páčila atmosféra v meste Fés a garbiarne. Potom výlet na ťavách do púšte, napriek tomu že sme na Jeepe dostali defekt. Tiež som ocenila, že sme mali kvalitný "veľký" autobus a nie nejakú hrkotálku. Najsilnejší zážitok bola skvelá sprievodkyňa Táňa. Vzdelaná, rozhľadená, večne usmiata, ochotná odpovedať na naše zvedavé otázky. K tomu skvelá manažérka našim extra požiadaviek (napr. taxi z mediny do hotela). Viem porovnať, nakoľko som cestovala s Bubom, Victory Travelom aj CK Svetom, kde som sa stretla s vyhoretými sprievodcami alebo takými, ktorí to predtým nikdy nerobili a bolo to cítiť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo super, sprievodca nabitý vedomosťami. Nádherný zážitok. Vrelo odporúčam.

Sprievodca
Program

5 1 5

Marrakech (námestie Djemaa EL Fna a záhrady Majorelle) - Výlet na džípoch na Saharu a pešo na pieskové duny (niečo nádherné) - Fez (návšteva Mediny a garbiarni) - Jednanie sa s domácimi o cenách tovarov ( lebo na to nie sme zvyknutí - bolo to super, aj keď sme určite prerobili, ale brali sme to ako charitu). Sprievodca p. Juraj Okál bol jedným slovom výborný. Povedal nám toho toľko o tejto krajine a o živote v nej, že uspokojil všetky naše nároky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Ocenili sme aj polpenziu počas zájazdu. Program bol volený veľmi dobre, spolupráca Juraja s miestnymi sprievodcami veľmi dobrá. Výborný, odborne zdatný, fundovaný sprievodca Jurko Okál.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné. Vynikajúci sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo OK. Sprievodca Juraj je jednotka!

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness