Tower Bridge
Aquárium-Londýn
Legoland
Legoland
Big Ben
Deti-Londýn
Deti-Londýn
Legoland
Atrakcie Londýn pre deti
Atrakcie Londýn pre deti
Atrakcie Londýn pre deti
Ostatné Londýn pre deti
Ostatné Londýn pre deti

Podrobné info o pobyte


Úvod

4-dňový letecký zájazd.


Doprava

Letecky.


Strava

3x raňajky.


Cena zahŕňa

Spiatočnú leteckú dopravu do Londýna, letiskové transfery (v prípade odletu mimo Bratislavy), transfer letisko - hotel - letisko, 3x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, vstupenku na Harry Potter Studio Tour, sprievodcu CK SATUR.

Cena nezahŕňa

Prepravu počas pobytu v Londýne, vlak do Windsoru, vstup do zábavného parku Legoland®, ostatné vstupy a cestovné poistenie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky 190 EUR

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 190 EUR, balík 3 večerí 98 EUR, vstupné do 3 atrakcií (Londýnske akvárium, Londýnske oko a Madame Tussaud’s) 82 EUR/osoba nad 16 rokov, 65 EUR/dieťa 4-15 rokov.

Upozornenie

Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená.


Ubytovanie

3x hotel 3*.

Program zájazdu

Úvod

Navštívte Londýn spolu so svojimi ratolesťami! Dozvieme sa ako vznikali filmové príbehy o legendárnom čarodejníkovi Harrym Potterovi, navštívime morské akvárium so žralokmi a z návštevy Legolandu® vo Windsore si nezabudnuteľné zážitky odnesú nielen tí najmenší. Do rodinného albumu zároveň pribudnú fotografie najznámejších pamiatok Londýna.

Program

1. deň:

Odlet do Londýna, po prílete transfer do hotela. Vydáme sa spoznávať mesto, prejdeme sa k Westminsterskému opátstvu, parlamentu a pekne zblízka si pozrieme symbol mesta Big Ben. Deťom aj dospelým naskočia zimomriavky pri pohľade na majestátne žraloky – najznámejších obyvateľov Londýnskeho akvária. Určite vás potešia aj ich susedia - tučniaci alebo drobní a vzácni morskí koníci. Nakoniec si prezrieme mesto ešte raz, tentokrát z vtáčej perspektívy počas „letu“ na Londýnskom oku, z ktorého sa toto mesto javí ako nekonečné. Odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:

Raňajky. Dnes nás cesta zavedie za najznámejším čarodejníkom Anglicka - Harrym Potterom. Úchvatná atrakcia londýnskych filmových štúdií Vám odhalí mnoho tajomstiev z tvorby veľkolepých filmových príbehov o tomto čarodejníkovi, vrátane faktov o špeciálnych efektoch a animáciách, ktoré tieto filmy preslávili po celom svete. Čaká na vás dobrodružstvo skryté za filmovým plátnom s množstvom prekrásnych filmových scén, kostýmov, rekvizít a interaktívnych exponátov, ktoré Vás vtiahnu priamo do deja. Návrat do Londýna. Stretnutie so svetovými celebritami nás čaká v múzeu voskových figurín Madame Tussaud’s. Pre mamičky budú určite príjemným spestrením a oddychom nákupy na Oxford Street, odkiaľ sa neskôr vydáme k ďalšiemu významnému symbolu mesta – Piccadilly Circus. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera.

3. deň:

Raňajky. Fakultatívne návšteva jedného z najnavštevovanejších rodinných tematických parkov v Európe – Legoland Windsor Resort®, ktorý sa nachádza iba 30 minút vlakom z centra Londýna. Celodenná návšteva parku s vyše 55 atrakciami a jazdami. Uniknite pred obávanými drakmi, zažite vzrušujúcu jazdu po divokej rieke s vikingskou posádkou alebo sa pripojte k potápačom z ponorky Atlantis. Nielen najznámejšie pamiatky Londýna si budete môcť pozrieť ako zmenšené modely v Minilande, na ktorý sa spotrebovalo najväčšie množstvo LEGO® kociek z celého parku, až 40 miliónov kusov. Alternatívou je voľný deň v Londýne, vhodný na návštevu vychýrených múzeí. Navštívime Múzeum kráľovského letectva s množstvom vystavených historických a moderných lietadiel a vrtuľníkov, čo určite poteší tatkov a ich potomkov. Kto si vyskúša aké je to byť pilotom? Potom nazrieme do tajov histórie Zeme. Ako vyzerala naša planéta v dobách pred príchodom človeka? Kto je väčší - my či dinosaury? A kto je bystrejší? Koľko zubov má v tlame hroch? A koľko ich mal taký tyranosaurus? Všetko a ešte viac sa dozvieme a na vlastné oči uvidíme v Prírodovednom múzeu. Hneď vedľa sa nachádza Technické múzeum, kde sa dozvieme ako funguje parný stroj a pozrieme si model prvej parnej lokomotívy. Návrat na ubytovanie. Fakultatívne večera.

4. deň:

Po raňajkách sa vlakom presunieme do Greenwich, kde absolvujeme krátku prechádzku. Odtiaľ sa loďou prevezieme späť do centra a poslednýkrát sa môžeme kochať pohľadom na majestátny Tower Bridge a Tower, vojnový krížnik HMS Belfast, Shakespearovo divadlo, Tate Modern. Transfer na letisko a odlet z Londýna.

Poznámka

Zakúpte si kombinovanú vstupenku na 3 atrakcie (Londýnske akvárium, Londýnske oko a Madame Tussaud’s) spolu so zájazdom a výrazne ušetríte.

Zmena programu vyhradená

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness