Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
36 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Prevažne spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Atmosféra Benátskeho karnevalu je úžasná. Ďakujeme za úžasný zájazd, boli sme minulý rok,ale tento bolo ešte lepšie. Sprievodkyňa úžasná, veľa porozprávala aj pikošky aj fakty. Inštrukcie boli vždy jasné, čo sme sa dohodli to platilo.

Sprievodca
Program

5 1 5

Karneval v Benátkach, ktorý bol krásny a tiež karneval vo Verone, ktorý sme si mohli pozrieť aj so super programom! Taktiež velmi dobrý celý zájazdový kolektív! Ochotná, príjemná a skúsená sprievodkyňa zájazdu, a aby som nezabudla pochváliť aj šoférov, ktorí boli tiež veľmi ochotní vždy, keď keď sme niečo potrebovali a robili nám super kávu! Super zájazd!!!

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo super, perfekt organizácia, sprievodkyňa top, proste všetko paráda.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prehliadku masiek sme síce celú nevideli, ale odviezli sme sa loďou MHD ku železničnej stanici a odtiaľ pokojným tempom na nám. sv. Marka, najväčší zážitok kostol sv .Rocco.

Sprievodca
Program

3 1 5

Chybajuci "audio guide" pre kazdeho ucastnika. Sprievodcu poculo asi prvych 10 ludi, nielen kvoli ruchu okolo ale aj kvoli tempu, kedze navstevnici boli roztahani asi v 20 metrovom rade za sebou.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR