Recenzie na Karneval v Benátkach II.

Taliansko, Benátky

4 63 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
63 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Chybajuci "audio guide" pre kazdeho ucastnika. Sprievodcu poculo asi prvych 10 ludi, nielen kvoli ruchu okolo ale aj kvoli tempu, kedze navstevnici boli roztahani asi v 20 metrovom rade za sebou.

Sprievodca
Program

3 1 5

Pacil sa nam program a napln zajazdu, atmosfera v oboch mestach a dostatok casu na vlastny program. Vzhladom na vacsie mnozstvo ucastnikov nebol vzdy pocut vyklad. Vecera na hoteli nebola chutna.

Program

5 1 5

Hotel a večera v Benátkach s pripomienkami. Pani sprievodkyňa, keď rozprávala bola otočená, takže sme nič nepočuli, nekoordinované prehliadky po meste, v Benátkach sme nestihli úvod festivalu s odporúčaním, že si to môžeme pozrieť na Youtube. Okrem vyššie spomenutého bola sprievodkyňa v pohode a mala veľa informácií, ktoré nám rozprávala v autobuse.

Sprievodca
Program

4 1 5

Atmosféra karnevalových Benátok, malebnosť Verony. Karneval sme absolvovali už 20-ty krát :-). Možno mohol byť lepší výber miesta na zdravotnú prestávku pred príchodom do Verony, to hodnotíme s ohľadom na naše skúsenosti z minulých zájazdov. Inaktzo bol dobre zvládnutý zájazd. Sprievodkyňa bola milá, snaživá, ochotná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľká spokojnosť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd. Počas jazdy autobusom sprievodkyňa hovorila veľa o živote a tradíciách Talianov a dozvedela som sa plno nových informácií. Spoločnú prehliadku mesta Verony či Benátok sme absolvovali ako skupina všetci spolu, poukazovala nám tie najväčšie kultúrne dominanty a vždy povedala pár slov. Potom bola možnosť či už jednotlivo alebo v menšej skupine, kto mal záujem aj so sprievodkyňou, navštíviť dané pamiatky. Je to poznávací zájazd, takže sa predpokladá, že sa prejde za jeden deň veľa pamiatok a pobehá sa celé mesto. Tomu je prispôsobené aj tempo, aby bol ešte potom čas na rozchod a individuálny program. V skupine však boli aj staršie babičky, ktoré sa niekedy odpojili a počkali nás niekde, myslím, že to fyzicky trochu nezvládali.


3 1 5

Pacila sa nam atmosféra karnevalu, okolie, kulturne pamiatky. Pripomienky k urovni hotela.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vo Verone nádherné počasie, aj v Benátkach, bola som aj na karnevale už druhýkrát a zas krásne masky. Vo Verone príjemný oddych na slniečku. Vodiči boli perfektní. Hotel tiež super. Vedúca zájazdu Henrieta veľa toho vysvetľovala, ale príliš veľa. Mohla by sa trošku krotiť.

Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness