Recenzie zákazníkov CK SATUR

Jordánsko s pobytom pri Mŕtvom mori

Celkové
hodnotenie
5
33 5

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Páčil sa nám zaujímavý program a organizácia cesty do Jordánska a pán sprievodca. Maximálne vychádzal v ústrety, vysoko oceňujeme jeho vedomosti a informácie, ktoré nám podával, bol príjemný, ochotný a tolerantný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pamiatky, Petra, more. krajina, ľudia, organizácia zájazdu a vynikajúci sprievodca i partnerský sprievodca z jordánskej strany. Nepáčilo sa nám s manželkou prostredie pláže hotela RAMADA. Počas oboch dní pobytu prebiehala v bezprostrednej blízkosti pláže ťažba štrku a piesku, čo malo vplyv na čistotu vody v mori.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejší zážitok - jednoznačne Petra. Možno menej návštev na zrúcaninách hradov. Sprievodca - sympatický mladý muž, nabitý vedomosťami. Tak isto organizačne zdatný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veeeeeeĺká vďaka, za to, že ste na cestovnom trhu. Sprievodkyňa Lucia bola úžasná, milá, odborne na vysokej úrovni poznania Jordánska, poznávanie sveta s ňou je zážitok, mali sme možnosť byť s ňou už 2x, tešili sme sa na ňu.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi spokojný. Slabé organizačné schopnosti sprievodcu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celá krajina dýchala históriou a krásou. Sprievodkyňa Lucka bola naše slniečko, milá, ústretová, na vysokej znalostnej úrovni krajiny Jordánsko.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok - Petra a kúpanie v Mŕtvom mori.

Sprievodca
Program

5 1 5

Bohatá história krajiny, zaujímavé prírodné scenérie a vynikajúca sprievodkyňa. Pripomienky k hotelu v Petre. Pani Lucia Kulfasová je podľa nás jednoznačne najlepšia sprievodkyňa, s ktorou sme v SATURe cestovali, vynikajúce znalosti, výborná organizácia zájazdu, spolupráca s miestnym sprievodcom, veľká ochota riešiť vzniknuté problémy s ubytovaním. Veľmi milá a empatická osoba, ktorá reaguje na požiadavky a názory klientov.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands