Recenzie zákazníkov CK SATUR

Kapské Mesto - Najkrajší koniec sveta

Celkové
hodnotenie
5
3 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Nádherná krajina, príroda, gastronómia, víno, cesty. Super sprievodca, obrovské množstvo informácií, ochotný, ústretový, perfektný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa nám stolová hora, celkový spôsob života v Kapskom meste, príjemne nás prekvapilo veľa umenia - art obchodov v mestách Franshoek, Stellenbosch, ich vinárstva, veľmi pozitívny dojem v nás zanechalo domáce obyvateľstvo hlavne v reštauračných službách - ochotní, milí ,úslužní. Dobre fundovaný sprievodca, ochotný, vždy sa prispôsobil aj našim požiadavkám.

Sprievodca
Program

5 1 5

Skvely program, uzasny sprievodca, dobra partia. Aj pocas volnych dni sme mali organizovany vyborny program podla dohody vsetkych.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zostavený program bol zaujímavý, možno ešte jeden deň by sa mohol pridať na okolie Kapského Mesta. Veľká vďaka domácemu sprievodcovi Ianovi Krugerovi, treba si ho udržať. Náš sprievodca Michal Richter, aj napriek svojmu veku, preukázal úžasné schopnosti ako zaujať klientov rozprávaním a poskytovaním info, neboli hluché miesta pri dlhších prejazdoch, výborne spolupracoval vedomostne aj prakticky s domácim sprievodcom, vedomostne spĺňal aj vyššie nároky, bol starostlivý, spoľahlivý, dochvíľny a nápomocný v každej situácii. Trpezlivosťou a priateľským prístupom odľahčil drobné vypäté situácie. S takýmto sprievodcom sa musí každý zájazd vydariť!


4 1 5

vynikajúce

82
Strava

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness