Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
7 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Vyborna organizacia zajazdu (doprava, nadvaznost presunov) - vyklad tureckeho sprievodcu (siroke znalosti historie a kulturnych pamiatok) - ziadne ponahlanie v programe - dostatok casu aj na vlastne aktivity - ochota a komunikativnost sprievodkyne Satur - hotel na urovni v centre Istanbulu - letecka preprava (ziadna nizkonakladovka s limitovanou batozinou) ale kulturne cestovanie s vyberom jedla a napojov na palube. Zajazd v Istanbule sme si uzili. Islo o nasu prvu skusenost so Saturom ale boli sme naozaj velmi spokojni. Zajazd bol organizovany (bez starosti), program vyvazeny, ziadny stres. Takto ma vyzerat pohodovy poznavaci zajazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Istanbul sa oplatí vidieť. Je to orient v tom pravom zmysle. Očakávate orient - dostanete orient aj s jeho kladmi aj mínusmi. Hotel mal vynikajúcu polohu. Pri príchode izba nebola dostatočne čistá. Pani sprievodkyňa bola príjemná, milá, dobre organizovala zájazd. Pomáhala nám riešiť problémy s letenkami a so stratenou batožinou. Program bol zaujímavý , veľa sme videli a nebol zároveň vyčerpávajúci. Bol čas aj na kávičku a obed. Všetko sa odohrávalo v príjemnom tempe.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčil sa mi program aj jeho vyváženosť. Bola som milo prekvapená sprievodcami, ich znalosťami, pohotovosťou, profesionalitou, neúnavnou ochotou a celkovým prístupom. Bolo zrejmé, že pre oboch z nich je klient prioritou. Ďakujeme im veľmi pekne za všetko.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa nám najmä návšteva Hagia Sophia, Sulejmanovej mešity s hrobkami Sulejmana a Hurem/Roxolany. Ako bol Istanbul "uprataný" - trávniky pokosené, kvetinové výsadby - môžeme čistotu len závidieť... Sprievodkyňa pani Zuzanka je výborná znalkyňa miestnych pomerov, poskytla nám množstvo zaujímavých a užitočných informácií. Vysoko hodnotíme služby dopravcu Turkish airlines, odporúčame využívať jeho služby. Vysoko hodnotíme rozhľadenosť a znalosti miestneho sprievodcu pána Atilu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pacila sa nam sprievodkyna Zuzana, mala skvely prehlad a kedze sme boli vekovo dost zmiesana skupina a poniektori ludia nevedia ako to na poznávacom zajazde chodi, nemala to vobec jednoduche. Este by sme chceli pochvalit aj Atillu, to bol pan sprievodca z Turecka.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands