Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce. Sprievodca OK.

Sprievodca
Program

5 1 5

História, nádherná krajina, hrady a zámky a tiež príroda. Zájazd bol veľmi dobre zabezpečený programom a organizačne. Výborná doprava v Írsku, milý a veľmi ochotný pán šofér Jim zo spoločnosti Butlers, ktorá zabezpečovala dopravu v Írsku. Nemal problém navštíviť miesta aj mimo oficiálnej trasy, tak aby sme videli čo najviac vecí. Lepšieho sprievodcu som ešte na poznávacích zájazdoch nezažil. Vždy veľký profesionál, podáva 200% výkon a vždy má pripravené bonusy navyše, prípadne alternatívny program a má neuveriteľný rozsah vedomostí o danej krajine, kultúre, bežnom živote a všetkých oblastiach. Podáva komplexné informácie, tak si predstavujem dokonalého sprievodcu. Pri akýchkoľvek zájazdoch je jeho meno zárukou kvality. Gratulujem Vám k jeho výberu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zelená krajina so svojimi divokými útesmi, ako aj jej bohatá história sa nám páčili. Veľmi erudovaný a ochotný sprievodca, ktorý svojimi bonusmi ešte viac obohatil zájazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Krásna príroda a útesy. Sprievodca bol skvelý .... množstvo informácií, ochotný, vtipný ....

Sprievodca
Program

4 1 5

Trinity College, historické kláštory s krásnou prírodou, hrad Bunratty - najsilnejší zážitok. Srievodkyňa Mariana je úžasná.

Sprievodca
Program

3 1 5

Páčili sa nám zelené lúky, more, útesy, Obrov chodník, chutné porcie jedla, Belfast, Dublin, architektúra, spoznanie charakteru krajiny veľkej časti ostrova. Vzdelaná, rozhľadená, profesionálna, príjemná, empatická sprievodkyňa. Dlhé presuny, málo času na prehliadku mesta a jeho atmosféru, príliš veľa sakrálnych pamiatok v programe, až 4x na útesoch, stačilo by aj 2x, múzeum Titanicu aj keď veľkolepé.

Sprievodca
Program

4 1 5

Páčila sa mi príroda, útesy, Burren, pozoruhodné kláštory i hrady, tiež Dublin, bolo by vhodné zájazd predĺžiť o 1-2,či 3 dni, aby sa dalo vidieť viac lokalít,ktoré sú iste extraordinaire.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands