Recenzie zákazníkov CK SATUR

Gruzínsko - skryté poklady Kaukazu

Celkové
hodnotenie
4
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


2 1 5

Upozornenie, ze to nie je pre ludi, ktori cakaju aj viac prirody. Dost nas mrzelo, ze sme nemohli ist do Stepantsminda pre pocasie, Pripomienky k práci sprievodkyne.

Program

4 1 5

Najsilnejší zážitok by bol Kaukaz, vrch Kazbegi, avšak pre nepriazeň počasia sa tento výlet neuskutočnil. Za počasie však nik nemôže. Musím vyzdvihnúť kvality a profesionalitu sprievodkyne Táne a jej gruzínskeho kolegu. Robili všetko preto, aby sme i pre nepriazeň počasia, videli z Gruzínska čo najviac, a aby sme spoznali túto krajinu.

Sprievodca
Program

4 1 5

Sprievodca Zurab a aj Táňa Buková boli vždy milí a trpezliví. Pripomienky k pôvodnému hotelu pred jeho výmenou.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program bol dobre zostavený. Spokojnosť so sprievodkyňou.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi pekná bola prehliadka Tbilisi, mestečko Mtskheta - Katedrála Svetitskhoveli, zaujímavá prehliadka Stalinovho múzea v Gori, zaujímavé Uplistsikhe -prehistorické skalné mesto a úchvatný kláštor „Davida Gareja " v polopúšti. Veľmi pekný bol aj kláštor St. Nino a mestečko lásky Sighnaghi. Neboli v najpríťažlivejšej lokalite zájazdu - v dedinke Stepantsminda, pri hore Kazbegi (5033 m), ako ani pri „plačúcej stene “ Gergeti Trinity, nevideli sme kostol Najsvätejšej Trojice pri obci „Gergeti“...!!!!!! Je pravda, že v deň nášho výjazdu bola uzatvorená cesta , ale na druhý deń to bolo prístupné, avšak my sme z dôvodu opatrnosti tam už nešli , ale mali sme náhradný program. Pani Buková je zorientovaná, energická, milá a schopná sprievodkyňa, avšak " málo cieľavedomá " .. volí pohodlnejšiu cestu a menšie riziko príp. neúspechu .... Boli sme sklamaní, lebo všetci sme sa najviac tešili na Kaukaz a radi by sme boli išli aj druhýkrát skúsiť cestu do cieľa ... na rozdiel od sprievodkyne... :-(

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Pacil sa nam pohlad na Kaukaz a Tbilisi, ale aj historicke pamiatky. Ste vyborna cestovnka. Sprievodca sa obetoval. Viac sa uz asi neda. Je perfektny. Dakujem Marcel.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands